Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 окт. 2008, 20:41 ч.

Зимен чувал за детска количка

• 4 168
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
откъде,какъв...
В момента бутам Loola и в магазина няма цвета на наща количка,затова започнах да гледам ,търся какви чували се предлагат по агазините и съм в голяма чуденка.
Вие какъв ползвате,удобен ли е,доволни ли сте.
Насочете ме,моля ви.
Единственото което искам е да е с 5 точково закопчаване. Naughty

# 1
Ето такъв модел ползваме ние  - http://www.premaman.com/wapr/ml/cat_index.jsp?aref=0028500. Много съм доволна. Има възможност да се използва с различни видове колички. Аз съм с Jane Carrera Pro, пасна ни перфектно, приятелката ми си купи същия, тяхната количка е Бертони и на тях им стана. Най-важното е, че държи наистина топло, дори зимата като разхождах Коко в снега, го държах по чорапки, за да не му се претоплят крачетата.

# 2
  • София, Борово
Ето такъв модел ползваме ние  - http://www.premaman.com/wapr/ml/cat_index.jsp?aref=0028500. Много съм доволна. Има възможност да се използва с различни видове колички. Аз съм с Jane Carrera Pro, пасна ни перфектно, приятелката ми си купи същия, тяхната количка е Бертони и на тях им стана. Най-важното е, че държи наистина топло, дори зимата като разхождах Коко в снега, го държах по чорапки, за да не му се претоплят крачетата.
още един глас за този чувал - страхотен е  Peace

# 3
  • София
каква му е цената?
veni9  вие вашия чувал няма ли да го продавате?

# 4
Вени, от къде купи чувачето? Много ми хареса.

Едит: Видях от къде - Премаман.  Simple Smile

# 5
  • Sofia
От няколко дни ползвам чувалчето на Джордани и съм много доволна от покупката си

# 6
  • едно иглу в Лапландия
Аз също съм с Loola и оригиналното чувалче е страхотно. Скоро ходих до магазина на официалните вносители на Bebe confort и ми казаха, че в края на месеца ще имат много нова стока.

# 7
  • София
Питах в Малечко нма от наши цвят,няма и да има Sad
Харесах на Play

# 8
  • Plovdiv
Може ли да попитам кои са официалните вносители на бебе конфорт?

# 9
  • София, Борово
Може ли да попитам кои са официалните вносители на бебе конфорт?
не съм 100% сигурна, но мисля, че е малечко.

# 10
Наскоро купихме термочувал на Jane от Premaman, ето този:  http://www.nurseryworldonline.co.uk/jane-footmuff-ebory-p-4093.html
Много съм доволна!  Peace

# 11
Аз също съм с Loola и оригиналното чувалче е страхотно. Скоро ходих до магазина на официалните вносители на Bebe confort и ми казаха, че в края на месеца ще имат много нова стока.

До каква възраст на бебето (или по-скоро до колко сантиметра горе долу) според теб би било подходящо оригиналното чувалче на бебе конфорт?

# 12
  • едно иглу в Лапландия
До каква възраст на бебето (или по-скоро до колко сантиметра горе долу) според теб би било подходящо оригиналното чувалче на бебе конфорт?
Моята дъщеря е на 78 см (1г. и 3м.) и има още много място в чувалчето, сигурно до към 2 г.  newsm78

# 13
Моята е 76 см, 10 месеца и се чудех дали има смисъл да взимам... Май ще трябва, защото количката е доста открита за зимата. Thinking

# 14
Нашето го купихме от един магазин в Пловдив, забравих му името, на един централен булевард се намира, май Пинокио беше, ако не се лъжа.
slan4ogled  какъв цвят търсиш?

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт