за триизмерния ултразвук...

  • 1 681
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 143
Здравейте,
знаете ли колко струва прегледа с  триизмерен ултразвук в "Тина Киркова" и дали трябва предварително да се записва час?
Благодаря Ви! Wink

# 1
  • Мнения: 4 414
Цитат на: Luba
Здравейте,
знаете ли колко струва прегледа с  триизмерен ултразвук в "Тина Киркова" и дали трябва предварително да се записва час?
Благодаря Ви! Wink


нищо не струва, ако се запишеш на училището за родители там. то е 2 часа разговор с лекар и разходка из болницата + 3Д видеоозон...ние ходихме с таткото, когато бях 6-ти месец и бяхме много доволни...иначе за у-щето се записва предварително
усмивки!

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Аз ходя там, но не плащам,защото фирмата ни има договор с болницата.Но доколкото знам,цената е 30лв.

# 3
  • Мнения: 4 965
Люба,
Цената е 20 лв., ако отидеш без направление (не съм сигурна дали включва и снимката, която ти дават или тя се плаща отделно - цената на снимката принципно е 2 лв.).
С направление (от твоя гинеколог) - не се плаща нищо. Другият вариант за неплащане ти го е написала Агнешка - между другото курсът е много интересен и според мен доста полезен.

# 4
Здравей, адашке Grinning
И аз мисля, че най-добрият вариант е да се запишеш на училището за родители - провежда се всеки петък от 11.00 до 12.30. Записването става предварително, таткото също може да присъства. Когато се записваш, ти записват също и преглед на 3-измерен ултразвук - напълно безплатно, само че за друг ден. По моему така ще бъде най-добре - ще минеш лекцията, ще те информират за това-онова и накрая ще ти направят и въпросния преглед.
  ideauu

Общи условия

Активация на акаунт