Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте момичета,

аз съм нова във форума, но от доста време ви чета. От почти година правим опити за бебе, но за съжаление не се получава. Crying or Very sad С любимия решихме, че вече е време за изследвания. Питанката ми към вас е: къде в Стара Загора може да се направи спермограма?(в града не живея постоянно и нямам никаква представа).

Благодаря ви предварително!
Цитирай

София

Здраавей и късмет - пусни ЛЦ на Хера - тя би трябвало да може да ти каже къде Wink

Надявам се Хера да не ми се сърди, че без разрешение й предлагам услугите  Blush
Цитирай

Стара Загора

Изобщо Хера не се сърди Mr. Green
Та на въпроса...в Стара Загора колкото и ужасно да звучи при наличието на 45 специалсти гинеколози и т.н няма един който да ви направи качествена спермограма. Знам, че в "Здраве" правят но това не ти го препоръчвам изобщоооо Twisted Evil най-много да ви омотат. Ние лично с мъжа ми ходим в клиника "Торакс" в Пловдив и сме изключително доволни Love
Цитирай
Хера, много ти благодаря!
Цитирай

Мога да ти напиша един конкретен отговор- НИКЪДЕ, НИКЪДЕ И ПАК НИКЪДЕ. Няма кой да ти помогне в града- ние също ходихме в Торакс и за 2 часа ни обясниха къде е проблема- не като в града- една година лечение без диагноза!!!
Миличка, надявам се да нямате проблем- ама бягай от Стара Загора- намери си свестни специалисти и много късмет newsm10
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.