Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 221 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Решила съм да си взема добра прахосмукачка тип с дръжка, за да ми стои зад врата. Имах с вода, но са много обемни, в новото жилище нямам килер, където да я съхранявам.

Ако някой е доволен от такава прахосмукачка, моля да сподели марка и каква мощност е. Знам, че е важно да смуква добре, в противен случай само ще размазва мръсотията.
Цитирай

София

Имах такава преди 1-2 години. Купих я с идеята, че е по-лека и става за бързо зачистване.
На практика се оказа друго - къщата прашаса видимо за 3-4 седмици (явно смучеше отгоре-отгоре), торбичката е малка и е осезаемо, че се сменя по-често от очакваното, накрая падна от изправеното си положение и дръжката се счупи на две  hahaha hahaha
Според мен стават за втора прахосмукачка, но не и за основно седмично почистване. Имай предвид, че по трудно се завират под легло и по тесни места.
Моята беше ДеЛонги, но честно казано не мисля, че проблема беше в марката и модела.
Сега съм си купила една ел подочистачка на Филипс и мисля, че за бързо събиране на трохи или на дребни изрезки от детска преса  Embarassed, това е по-удобно решение.
Цитирай

София

Направо ме разбихте........едно мнение и то доста негативно........ Sad

А аз си представях колко леко, бързо и удобно ще си чистя прахоляците....... Crossing Arms
Цитирай
Направо ме разбихте........едно мнение и то доста негативно........ Sad

А аз си представях колко леко, бързо и удобно ще си чистя прахоляците....... Crossing Arms
ами честно казано аз си намерих трайно решение .Не е с дръжка ,но пък е далеч по-компактно и функционално.Вече съм писала по темата за робот-прахосмукачка и не искам да досаждам повече с мненията си. Страхотна работа върши ,заема минимум място.Контейнера и се чисти за секунда .Навира се навсякъде и нaй -готиното от цялото занятие е ,че не трябва да вървя подире и .Сама си намира прах и всякакви нечистотии.
ето го моето малко и УМНО бижу :

Цитирай

На село

Имам Hoover от няколко години. За допълнителна прахосмукачка става, аз точно с такава цел си я взех - да си спестя ежедневното изваждане на голяма, тежка, перяща прахосмукачка. Плюсове - много лека (3,5 кг), бързо се изважда и прибира; сравнително мощна (разните там LG и Самсунг за по 70-90 лв. изобщо не смучат в сравнение с тази); мобилна (чудесно ми служи за чистене на вътрешното тяло на климатиците и на разни тесни места - има си допълнителен маркуч като стандартните прахосмукачки); торбичката бързо се сменя. Минуси - малка торбичка; като я оставя изправена, боклука се изсипва обратно от торбичката  hahaha(то няма и как да бъде иначе, при положение, че между четката и торбичката разстоянието е 10ина см и ги разделя някаква измислена гумена клапичка) - затова я запушвам с една гумена тапа.

Като гледам, плюсовете са повече от минусите, но ако разчитах само на тази прахосмукачка, едва ли щях да мисля така  Wink.
Цитирай

София

Имам на AEG-Vampyrette. Доста стар модел, не знам дали такава имаш предвид, тази е като от клипа с Фреди Меркюри  hahaha ( "I want to break free"). Много добре смуче, но е много тежка. Неудобна е да се ползва под дивани, за обиране на паяжини да не говорим. Като бях бременна първия път, накарах мъжа си да чисти, много ми тежеше. Това всъщност май е плюс.. hahaha После си купих друга, по-лека и да се дърпа, а не да се носи.
Цитирай

София

Ето нещо подобно имам предвид. На мен ми трябва да обирам праха по пода, за да не мокря паркета всеки ден. Нямам килими, не ми трябва и за под дивани и легла. Просто да мина пода навсякъде набързо. Само незная мощност 1200 или 1400 дали не е малко. Все пак искам да изсмуква трохите и праха добре. А мощност 1600 от този тип не съм виждала. Гледах Делонги, но нещо съм малко скептична към тази марка.

Иначе робота ми хареса, но предполагам, че ще е над моите финансови възможности  Smile
Цитирай

На село

По-важна е всмукателната мощност. Моя Хувър е 1800W, а голямата ми прахомукачка (Делонги Пента Вап) 1500W - втората все пак смуче по-добре.
Цитирай

София

Минуси - малка торбичка; като я оставя изправена, боклука се изсипва обратно от торбичката  hahaha(то няма и как да бъде иначе, при положение, че между четката и торбичката разстоянието е 10ина см и ги разделя някаква измислена гумена клапичка) - затова я запушвам с една гумена тап
Мда, забравих да спомена и това - и при мен боклука изпадаше, а при една смяна на торбата и въпросната клапичка се скъса  hahaha
Цитирай
Ето нещо подобно имам предвид. На мен ми трябва да обирам праха по пода, за да не мокря паркета всеки ден. Нямам килими, не ми трябва и за под дивани и легла. Просто да мина пода навсякъде набързо. Само незная мощност 1200 или 1400 дали не е малко. Все пак искам да изсмуква трохите и праха добре. А мощност 1600 от този тип не съм виждала. Гледах Делонги, но нещо съм малко скептична към тази марка.

Иначе робота ми хареса, но предполагам, че ще е над моите финансови възможности  Smile

Така е, преди да го вземем имах големи колебания дали инвестицията си струва  Thinking.Сега виждам ,че си заслужава всяка стотинка обърната в свободно време за мен .595 лв е базисния им модел
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.