Свободно време в работно време?

  • 2 282
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Имам доста свободно работно време. Което не е много добре, защото се разконцентрирам.
Кибича във форума, чета новини, разглеждам сайтове, правя си поръчки, играя, лафя с колежките (които една по една се регистрират във форума), хапвам....

# 16
  • София
  • Мнения: 3 789
Докато работех имах доста свободно време в работното си време Mr. Green
Имало е дни, в които не мога да вдигна глава от работа, но пак си отделях и "моето си време" Crossing Arms
Иначе чопках в нета, висях във форума....решавах судоку он-лайн, скайпвам с приятели
Такава ми е работата, че ако не съм на компа и шефа мине- ясно е че "скучая", затова- Viva Internet! Peace Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
Форум, разбира се Grinning Обаче в последните месеци преди да изляза по майчинство, такова време просто нямаше Close

# 18
  • Мнения: 17 546
Аз понеже работя веднъж седмично и всеки друг ден съм тук, та гледам сутрин как прииждат мнения на тълпи още от 8 сутринта. Към 16 часа мненията оредяват и замръзват почти до към 18, когато се прибират от работа хората и се включват домашните компютри. Ако се работи на работното място поне толкова, колкото време се кисне тук, досега да сме изпреварили Американците Mr. Green
Като съм на работа посещавам форума само през телефона си, което доста ме ограничава и с време, и с това, че е голяма врътня и изнервя.

# 19
  • Мнения: 304
 ooooh!нямам свободно време на работа

# 20
  • Мнения: 5 370
Нямам грам свободно време на последната работа, на която съм от август месец. Количества работа за китайците, инфарктови ситуции бол, не усещам кога става 19 ч. На всичко отгоре интернетът е резнат поради съображения за сигурност.
(офф топик-да си намират още хора, че ми писнА на шапката от стрес). ooooh!

# 21
  • Мнения: 1 008
Нямам свободно време.
Когато изляза на обяд, времето ми стига точно да хапна нещо, да изпуша 3 цигари и да проведа 2-3 лични телефонни разговора.
Обичам почивните дни, но понякога с радост посрещам понеделниците. Почивам си единствено, когато отидем някъде събота и ниделя, ако сме били вкъщи, то значи не е било почивка.

# 22
  • Smallville
  • Мнения: 994
ooooh!нямам свободно време на работа
И аз,пък и комп. няма там,пфу,само трябва да работя,амаха Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 1 364
На работата нямам нет. Като имам свободно време пием кафе и си говорим с колежките Grinning Grinning Grinning

# 24
  • Мнения: 6 618
Във форума си вися през свободното време.Петък обикновенно е кошмарен ден чакам края му с нетърпение както и двата дни със семейството.Почти всяка събота и неделя ходя докато спи малкия в офиса да си приключвам бумащината на спокойствие.

# 25
  • София
  • Мнения: 23 079
Работата ми е такава, че шефът ми почти не се меси в нея! Аз сама си определям срокове и колко време да отделя на ден, че да порабатя малко  Mr. Green
Обикновено слушам музика, блея през прозореца, говоря по телефона, разпечатвам си разни щуротийки, правя си колажи и си обработвам снимчици - те такива интересни неща, с които да запълня работния ден  Blush

# 26
  • Мнения: 118
От форуми не остава време за работа, а за свободно време изобщо дума да не става!

# 27
  • Мнения: 6 039
Сама съм си шеф, нямам работно време, понякога със седмици работя поне до полунощ. Сраствам се с офиса.  Ако имам малко свободно време, си подреждам компютъра. Ако имам поне няколко часа,  гледам да си освободя целия ден и да го прекарам с Малена. Heart Eyes Днес беше такъв ден - обожавам тези мигове.

Общи условия

Активация на акаунт