Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 24 окт. 2008, 12:32 ч.
  • Преглеждания  573  Мнения  2  Онлайн  1
Отговори
  • Мнения: 157
  Здравейте!
 Пия Ясмин от 6 мес. В първата седмица на последната ми опаковка пропуснах едно хапче. В средата на втората седмица ми се появи кървене. Личната ми лекарка ми каза, че това е менструация и ме посъветва да спра таблетките,докато спре кървенето и после да започна нова опаковка. Това ми се стори нередно и не го направих. Въпросът ми е редно ли е да продължа приема на таблетки въпреки кървенето и кога да започна новата опаковка?
 Благодаря!

Реклама
# 1
  • Мнения: 136
Продължете приема по схемата,която сте спазвала досега.

# 2
  • Мнения: 157
Благодаря Ви за отговора! Така и направих.

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт