Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 58 отговора

Здравейте момичета, купихме количка вече на бебка, но не знам как да  дезинфекцирам зимния кош, преди да е сложим в него.С мокри пърпички ли да го мина.Опитах се да сваля платнето покритие от конструкцията, за да го изпера но нещо не успях.Ще ви бъда благодарна ако споделите от опит.
Цитирай

Варна

не съм го почиствала,в началото го слагах върху пелена(обикновена) Peace
Цитирай

Не съм дезинфекцирала с нищо, вътре постилах одеалце или пеленка Smile
Цитирай

Пловдив

Аз си пера количката с четка в банята с бебешкия прах за пране, после със слушалката на душа я поливам/плакна. А можеш и просто да си постелиш пеленка и чаршафче, дюшече за количка.
Цитирай

Sofia

аз използвах влажна кърпа (без препарати - само вода), за да забърша все пак прахта, оставих за известно време на слънце и след това сложих пелена.
Цитирай

кв.Изток

Аз си пера количката с четка в банята с бебешкия прах за пране, после със слушалката на душа я поливам/плакна. А можеш и просто да си постелиш пеленка и чаршафче, дюшече за количка.
И аз така я пера.Но когато беше нова не съм я прала, а постлах пелена.
Цитирай

...

аз използвах влажна кърпа (без препарати - само вода), за да забърша все пак прахта, оставих за известно време на слънце и след това сложих пелена.
    Peace
Цитирай

София

Избърсах с кърпа - мокра със сапунена вода (направена с препарата за бебо), после с чиста вода!
Цитирай

Не съм прала количката предварително. Дюшече или пелена ще ти свършат работа, според мен.
Цитирай

И аз така направих.  Wink
Цитирай

Варна,морето,сините вълни...

Изпрах я с четка и бебешки прах Smile
Цитирай

Свалям платнените части и ги пера в пералня, останалото с гъба. Чак пък да дезинфекцираш нова количка няма нужда. Вътре се постила нещо и готово  Peace
Цитирай

Не съм я почиствала, всички части бяха опаковани - сглобихме си я в къщи. Постелвам пеленка вътре.
Цитирай

София

Не съм я почиствала или дезинфекцирала. Слагах пелена.
Цитирай

Монтана

Не съм я почиствала или дезинфекцирала. Слагах пелена.

И аз така,сложих направо пелена Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 58 отговора