Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 окт. 2008, 15:18 ч.

Хранителна диета и кърмене

• 440
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
Привет на всички !!!
 Извинявам се за  въпроса , но в момента нямам много време да търся подробна информация и затова реших да ви питам вас : Кои храни не са за предпочитане , когато майката кърми ?
Нашата бебка е на 21 дни и вече я мъчат колики и се притеснявам да не би аз с моята храна да и правя колики .
Та благодаря предварително на всички , който могат да дадат съвет .

# 1
Ами най-общо казано - "индустриални", както аз ги наричам, храни, или всичко, което е в опаковка. Придържай се към минимално обработени, природни продукти - това е най-добре и за теб и за бебето ти.

# 2
Питай в кърмаческия, там ще ти дадат инфо. Аз знам, че не трябва мъхести плодове, шоколад, мазни храни и риба ми каза педито да не ям, кафе и кола... за това се сещам сега.

# 3
  • София
По - скоро ще ти кажа кои храни са за предпочитане, че са по - малко Mr. Green.
Хляб, картофи, ориз и за пиене - вода.
Избягваш бобови храни, зеле, грозде, фъстъци, мляко, газирани напитки, кафе, шоколад, мед, пържени храни, цитрусови плодове, всякакви боклуци от рода на зрънчо, чипс и такива от сорта и вероятно има още храни от които трябва да се въздържаш за да не предизвикаш колики или алергия, но за момента не се сещам.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт