Адаптирано мляко за злоядо дете?

  • 5 194
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 591
Моля за помощ!
Детето ми ме сбърка тотално...Не иска да яде Милимил, който уж е за капризни деца. Яде го известно време, но вече не го иска. Преди това сме опитвали Фризолак, Фризовом, Фризопеп, Нан ХА, наложини се на ядем Ал 110 и лечебне Хумана, Аптамил и Милумила сега. Даже взех Милумил 2 нищо, че е по- рано, но нали с вкус на ванилия, но и него не иска. Моля ви, помогнете ми...какво мляко да взема...много съм отчаяна вече и незнам какво да я правя...
Благодаря предварително!

# 1
  • Sf
  • Мнения: 978
За три месеца толкова млека сте сменили?  newsm78
Какво значи "не иска да яде"? Яде по-малко или не яде съвсем? Може би я храниш прекалено често и тя не успява да огладнява? Наддава ли на килограми? Педи знае ли за проблема?

Последна редакция: сб, 25 окт 2008, 00:33 от Mrs. Lovett

# 2
  • Мнения: 702
По колко яде детенцето, колко пъти,пробва ли със смяна на шишета и биберони,аз с Ивайла имах същият проблем,,дай повече информация за вашият проблем,иначе за Селия Девелоп съм чувала,че е сладко и децата го харесват!

# 3
  • Мнения: 591
Ядем на 3 часа и половина, понякога я остявам нарочно да огладнее повече и да изчака да минат 4 часа, но си е все тая...умряла от глад, пие вода, но не и млакото. Сменях биберони, шишета, изяжда по около 70 гр. колкото да залъже и приключва...останалото на сила с рев и мога да ви кажа, че и на мен ми се реве заедно с нея. Педиатърката ни знае и ни каза да и взема каша, а преди това ми вика " Ми няма начин, така ще си се храните и ще се мъчите"  #Crazy Ужас! Взех каша на Хумана яде я малко и нея не иска. Ще взимам сега някаква друга каша, но дали ще ядем не знам...А с млеката вече не знам какво да правя.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 734
Бебетата имат способността да ядат и в полу-сънно или напълно заспало състояние.Тогава дори се хранят спокойно и изяждат много повече.Пробвай да я нахраниш когато се е унесла,по всяка вероятност ще имаш успех Peace

# 5
  • Мнения: 591
Снощи така започнах да я храня...както всяка вечер...и тя се събуди и направи една такава физиономия милата...

# 6
  • Sf
  • Мнения: 978
Наддава ли все пак? Може би тези 70 гр й стигат, знам ли. Пусни й изследвания и може би консултация със специалист - ако не наддава.

# 7
  • Мнения: 591
Наддава, но само аз си знам как яде, за да наддава

# 8
  • Мнения: 171
И моята беше така един месец направо без мляко си изкарахме и тогава научих за Селия и сега вече си пие мляко не много но по 170гр 190гр си изяжда.

# 9
  • Мнения: 171
Само да ти кажа не я насилвай да не се откаже съвсем от млякото.

# 10
  • Мнения: 591
Ами така гледам да е...но все си остава гладна, но насила също не става...ужасно е мога да ви кажа. Сега ще пробвам Лактана Био пък ще видим

# 11
  • Sf
  • Мнения: 978
Пробвай, Лактаната е хубаво мляко. Но й дай поне 2-3 седмици време да свикне. Има деца, които ядат по-малко от другите - вероятно твоето е просто такова, а тази смяна на млеката не е добре за бебето.

# 12
  • Мнения: 171
Да наистина повече време трябва да даваш за да може да свикне бебо.Само да кажа че аз като сменях млеката много ми допадна розовия Хип сладък е и мирише приятно.

# 13
  • Мнения: 591
изпихме 80 гр. и приключихме с яденето и пак пие вода...абе ужас...имам чувството, че има нещо нередно

# 14
  • Sf
  • Мнения: 978
Заведи я на лекар, ако наистина е притеснително според теб. Гастроентеролог, ендокринолог. Пусни кръвна захар.
Честно казано, 80 гр за тримесечно бебе не е съвсем малко - но по-добре на лекар, за да си спокойна.

Общи условия

Активация на акаунт