На нощна лампа или на тъмно?

  • 4 221
  • 103
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 114
А пък ние първия месец спяхме на светната лампа-УЖАССССССССС-на бебчо не му пречеше,обаче на нас.................Аз съвсем не се наспивах.
Сега спим на намален телевизор и се чувстваме супер! Flutter

# 31
  • България
  • Мнения: 457
Ние все още спим на нощна лампа,но по скоро за мое удобство.Не ни пречи Peace

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 10 820
За мое улеснение си купих една едноватова.Свети само колкото да не се блъснеш в нещо.

# 33
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
Ние също спим на нощна лампа,на бебка не и пречи,на мен отначало малко ми пречеше,ама сега и прожектор да ми светне пак ще заспя,ако имам възможност Laughing Laughingпък баща и Mr. Green си спи спи.... Mr. Green

# 34
  • Мнения: 286
Ние спим на тъмно, но през първите  три месеца, когато се будеше и през нощта, спяхме на много слаба нощна лампа. Както са казали и други мами, не заради бебето, а заради тяхно спокойствие- друго си е като си отвориш очите да видиш бебето, а не да го търсиш в тъмното Laughing

# 35
  • Мнения: 1 586
От както се е родил спим на нощна лампа,вече съм свикнала и не ми пречи!

# 36
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Ние също спим на нощна лампа,на бебка не и пречи,на мен отначало малко ми пречеше,ама сега и прожектор да ми светне пак ще заспя,ако имам възможност Laughing Laughingпък баща и Mr. Green си спи спи.... Mr. Green

 Simple Smile..... И при нас беше така.

# 37
  • Мнения: 46 508
Нямаме нощни лампи. От първия ден си гася всичко вечер.
Лампата е прекрасен начин да провокиране на страх от тъмно  Stop

# 38
  • Мнения: 9 481
Спим на тъмно.
От скоро почти 3 годишния ни син проявява признаци на страх от тъмното, поради което му купих светеща плюшена кукла-за негово успокоение Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 44 089

Сега спим на намален телевизор и се чувстваме супер! Flutter

това е още по-ужасно. светлината не е равна и постоянно премигва заради смяната на картините  на екрана.....да не говорим за обръчването......не знам от какво се чувстваш супер така....но по-добре спете на нощна лампа.

# 40
  • Мнения: 493
Oт самото начало спим на тъмно Peace
Мен лично ме дразни и най малката светлинка,обичам да спя на тъмно,не съм имала проблем с Тони Peace
В началото когато се будеше,ставах святках нощната лампа хранех го и после пак загасях Peace

# 41
  • Мнения: 247
На нощна лампа и до днес. Първите 2 години - голям рев, голямо въртене ... честичко бях на крак  Crazy ..... Сега се буди сравнително рядко и като се замисля май аз свикнах да спа на светло  Laughing

# 42
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Спим на лампа. Ключът на лампата в стаята ни може да регулира светлината на лампата. Нощно време оставяйм много леко светната лампа. Колкото да мога да го виждам.

# 43
  • София
  • Мнения: 518
Първия месец, та ако не и втория пyскахме нощна лампа, за нас не беше проблем светлината, защото така или иначе по цяла нощ бебка се дереше и не можехме да спим smile3511 Когато започнахме да спим на тъмно, като че ли и нейният сън стана мааалко по-спокоен Peace

# 44
  • Мнения: 1 674
Оставах я на тъмно и когато се събудеше ползвах  нощната лампа.
И аз така. Peace

Общи условия

Активация на акаунт