QUINNY SPEEDY- за и против?

  • 865
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 847
Здравейте на всички ползватели на тази количка!
Решихме да я капарираме, но все пак ми се иска да чуя нещичко за недостатъците и. Има ли някой, който да ме посъветва? Предварително благодарш на всички!

# 1
  • Мнения: 2 122
мии аз съм си супер доволна от нея, може би единствено големия размер на рамата /не става за всеки багажник/ и това, че няма напълно изправено положение /което се коригира с една чанта отзад  Mr. Green/
ползвахме я 1,5 г безпроблемно, сега предполагам, че и второто бебе ще е доволно в нея

# 2
  • Мнения: 847
mini79, благодаря за отговора! В момента офартата е с кош за новородено, така че предполагам няма да е проблем после наклона. Иначе специално я мерих,защото багажника ми е малък  Wink

# 3
  • Мнения: 2 122
ами ти летния кош по-рано от 5 м едва ли ще го ползваш
говоря за по-натам, като почне да сяда детенце
аз я ползвах само с кошницата за кола  Wink

# 4
  • Мнения: 11 003
Не се сещам за недостатъци. Simple Smile Напълно изправеното положение под ъгъл 90 градуса не е много препоръчително, знам го от ортопед. По-добре е да има съвсем лек наклон назад, както е при Speedi. По-щадящо е за гръбчето, а за детето е по-удобно да е лееекичко полегнало. Wink

# 5
  • Мнения: 2 122
така е, Миленка, но за противниците на марката това си е недостатък  Wink

# 6
  • Мнения: 847
а, има два вида столяе за кола /едното беше май Макси Кози кабрио/, знаете ли каква е разликата?

# 7
  • Мнения: 2 122
Сити и Кабрио трябва да са моделите- единия няма странична защита, бих ти препоръчала Кабрио, аз такъв ползвах

# 8
  • Мнения: 847
супер,много благодаря, сега остава да изберем цвета- мъжът ми е за черно със сиво,а аз за лилаво Laughing

# 9
  • Мнения: 11 003
Да, Сити е по-стария модел. В сравнение с Кабрио е по-плитък, поне на мен така ми изглеждат. Нашето беше Кабрио, препоръчвам ти го.

мъжът ми е за черно със сиво,а аз за лилаво Laughing

Заложи на лилавото и няма да сбъркаш. Hug

# 10
  • Мнения: 847
Да, Сити е по-стария модел. В сравнение с Кабрио е по-плитък, поне на мен така ми изглеждат. Нашето беше Кабрио, препоръчвам ти го.

мъжът ми е за черно със сиво,а аз за лилаво Laughing

Заложи на лилавото и няма да сбъркаш. Hug

ами,борба си е, защото май сме с мъж  Wink иначе и на мен лилавото много ми харесва

Общи условия

Активация на акаунт