Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Номерата които показват на кой мобилен оператор принадлежат вече станаха много и взех да ги бъркам. Някои от вас може ли да напише тук кои номера на кой мобилен оператор са.
Например знам че 088, 087, 084 са на М-тел, но не знам дали М-тел нямат и още номера. Другите оператори какви са им номерата по които се познават че са Глобул или Вивател. Те имат ли по няколко номера също като М-тел.
Цитирай

Абсурдистан

Грешиш. Беше така:

088 - Мтел
089-Глобул
087-Вивател

Ама сега със запазването на номера според мен се омесиха.
Цитирай

Грешиш. Беше така:

088 - Мтел
089-Глобул
087-Вивател

Ама сега със запазването на номера според мен се омесиха.

Благодаря. Нещо съм се объркал май с тия номера.
Цитирай

Абсурдистан

Ами не си се объркал, просто не си си опреснил информацията.  Very Happy
Преди беше така както го беше казал. Но 2005-2006 /не си спомням точно/ всички прибавиха по една 8 след нулата и така се получиха тези кодове
Цитирай

На сестрата на мъжа ми ( не знам каква ми се пада), номерът й започва с 088. Явно обаче се е прехвърлила на друг оператор и като я набираме има съобщение, че номера вече не е в мрежата на М-тел. Поне ти казват, но на кой оператор е минала изобщо не можеш да разбереш.
Цитирай

София

Нали вече можеш да се прехвърляш със стария си м-телски номер примерно в Глобул или Вивател... И обратното също може, така че вече не се знае кой на коя фирма е.. Smile Май само 0883 - Лууп са си на Мтел...
Цитирай

Димитровград

Задължително разбираш когато някой си е сменил оператора,а старите кодове са си трите посочени горе.
Цитирай

В сигурни ръце

088 - Мтел
089-Глобул
087-Вивател

Това не са стари кодове на операторите,а действащите към момента.

Борис,първият код,който си изписал е на Мтел,вторият на Вивател, а  третият-не съм чула да има такъв.
Цитирай
Борис,а и другите , се бъркате с това,че едно време ,когато ги нямаше  глобул и вивател,  на мтел номерата  действително бяха 

088хххххх
087хххххх
089хххххх
084хххххх...Но по-късно с появата на глобул, мтел  бяха принудени да добавят една  8 -ица,та новите ни м-телски номера станаха   0888хххххх, 0887хххххх ,0889хххххх,0884хххххх...

Затова и стана  да е така :

088 - Мтел
089-Глобул
087-Вивател
Пояснение: Моя мтел-ски номер  понеже започва с 0889хххххх,много често ме мислят,че съм на глобул.
« Последна редакция: нд, 26 окт 2008, 03:22 от пловдивчанка »
Цитирай

088 - Мтел
089-Глобул
087-Вивател Peace
Цитирай

Sofia

Борисе, много те моля, недей да пускаш тема за кодовете за автоматично набиране на населените места в страната, само защото чувстваш затруднения при работа с телефонния указател.
Благодаря за разбирането.
Надявам се, дадените отговори да са разсеяли информационната мъгла в която си се лутал напоследък.
Аз се извинявам публично от твое име на потребителите, дали си труда да пишат в темата ти.
Ако прецениш, може да ме дублираш на ЛС.
Заключвам.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.