Бисквитена торта с крем от хляб

  • 17 034
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
  chefВреме за приготвяне 30 минути.Продукти:1/2 хляб,малък маргарин,1 чаена чаша захар,4 с.л. какао,1 ванилия,1 пакет бисквити,,Закуска" .Хлябът се накисва във вода,след като се отстрани кората му.Изтисква се и се смеса с маргарина,захарта,какаото и ванилията.Разбивт се, докато се получи еднороден крем.В плоска чиния се нареждат ред бисквити,ред крем,като се редуват до изчерпване на продуктите.Сладкишът се намазва отгоре и отстрани с крем.Оставя се в хладилника за около 2-3 часа,долкато се стегне.Приятен апетит!!!! newsm10

# 1
  • София
  • Мнения: 1 341









Аз също правя,но по различен начин-
слагам и орехи;бисквитите ги топя в фанта портокал.
ФАНТАСТИЧНА Е!

Последна редакция: нд, 26 окт 2008, 07:35 от рени55

# 2
  • Мнения: 27 524
 Sick
Сигурни ли сте, че става вкусно?  Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 1 341








Да! Хлябът не се изстисква много.

# 4
  • Сливен
  • Мнения: 894
тази торта скоро я гледах и аз,но нещо не ми вдъхна доверие Sick

# 5
  • София
  • Мнения: 1 341
тази торта скоро я гледах и аз,но нещо не ми вдъхна доверие Sick


И аз бях така когато ми я каза дъшерята.Но когато я опитах.....
Започнах да я правя.На който съм я дала всеки я одобрява.

# 6
  • Мнения: 11 607
Sick
Сигурни ли сте, че става вкусно?  Rolling Eyes

Абсолютно! Това го правя от дълги години. Много е ефектно като се разреже. Имах го дори някъде снимано, но сега не мога да открия снимката.

Да добавя и от мен - хляба трябва да е сух, така попива много по-добре и сместта става по-добра. Аз обикновено го потапям в сока на 1 компот. А бисквитите само топя за 1-2 секунди в прясно мляко. Заместила съм си маргарина с краве масло.

Любим десерт у нас! Не мога да го нарека торта...по скоро е бисквитено руло.....

# 7
  • Мнения: 3 312
интересна рецепта  Peace

# 8
  • Мнения: 229
Аз също съм я правила много пъти и всички в къщи я харесват.
Направете я ще бъдете приятно изненадани.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 123
Вкусно и лесно десертче Grinning. Правила съм го и с маргарин и с масло - много е вкусно Peace Хляба наистина е добре да е поизсъхнал Simple Smile

# 10
  • Мнения: 132
Наистина звучи странно,но е вкусно.Мога само да добавя,че е по-вкусна когато е добре изстудена,поне на нас ни харесва повече така...  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 122
Потвърждавам, че става много вкусно! Peace Една моя позната правеше, но замина за Италия и така и не взех рецептата. Сега вече ще направя по тази рецепта. Благодаря!  bouquet

# 12
  • Мнения: 385
Като бях малка, майка ми я правешв почти през седмица тази торта и свършваше много бързо, доста е вкусна  Laughing  Бях я забравила тази рецепта, но скоро ще я забъркам cook

# 13
  • Мнения: 309
Потвърждавам, че става много вкусно! Peace
Аз също , колко и странно да "звучи" на пръв прочит.

# 14
  • Мнения: 25
Тази рецепта ми я каза едно момче,което е главен   chef в един от нaй-известните ресторанти в Сливен!!!  Уверявам ви ,че е вкусна!!!

Последна редакция: чт, 30 окт 2008, 16:36 от silvi65

Общи условия

Активация на акаунт