Въпрос към разведените?

  • 5 778
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 197
Въпросът ми е към разведените/разделените, особено към тези от по-дълго време.
Промениха ли се мъжете ви след развода? Създадоха ли ново семейство или нови връзки и промени ли се отношението им към жените и въобще начинът им на живот? Или продължиха в същия дух с новите завоевания newsm78 Дали поведението им се променя със смяната на партньорката?

# 1
  • Мнения: 2 175
Не, не мисля че има съществена промяна..
Все същият си е..)
Чакам "другата" да видя кога ще се "светне" за реалността..

# 2
  • Мнения: 589
Не се интересувам специално как се развива след развода,не ме засяга.Разведохме се заради сегашната му жена,така,че сега е с нея,т.е. създал е ново семейство.Когато е бил с мен се е държал лошо,няма да ме "стопли",ако знам,че е станал по-загрижен,по-разбран,по-толерантен и по-малко арогантен.Но понеже заради децата така и така общуваме,подразбирам,че на 40 години няма как тотално да си промени нито нрава,нито навиците.Заради КАКВАТО/КОЯТО и да е жена.Въпросът за нея е доколко е наясно с кого точно си има работа...

# 3
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Семеен е, има дете. Идея си нямам дали се е променил, не ме и интересува.
Не се интересува и за дъщеря си, нито се чува с нея. Затова сега тя сама (навърши 18 години) води дело за издръжка и е настроена много срещу него.

# 4
Моят се промени,вече след 6 мес.раздяла той е отдаден на купони и сбирки с мъже и жени не пропуска удобен момент да се забавлява и съм сигурна че търси следващата съпруга......

# 5
  • Мнения: 6 666
Не мисля, че се е променил все същия си е.Замина за чижбина, но си е същата дребна душичка. Има си приятелка тук в БГ, а тя е една мила девойка на която обясних основните положения и изисквания на миличкия. Тя ме гледаше тъпичко, ама простено и е , млада е още  Joy

# 6
Същия неудачник, търсещ вината в другите. То вълка козината си мени, нрава не....

# 7
  • Мнения: 385
Ние сме разведени от скоро, но за сега си е същия. До момента няма нова връзка, защото според него това, че сме разведени е само на документ, но всъщност аз не съм свободна и ние с детето сме неговото семейство  Tired

# 8
  • Мнения: 126
 Разведена съм вече повече от 2 год., промяна в него не виждам да има. Същия си е - безгрижен, отдаден само на себе си и на хобитата си. Семейство няма, знам че смени няколко жени, но не искал да се обвързва.

# 9
  • Мнения: 165
Мда... май само стойките му са по-големи! А иначе и аз вярвам в поговорката за вълка и козината, и т.н.

# 10
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
От 5 г.сме разведени. Имаше моменти, когато си мислех, че се е променил. Заблуда, дълбока при това.
Същият си е- на  работата лекото, на хляба мекото.

# 11
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Разведена съм от 5г. През 2007г аз сключих брак. За да не остане по назад след многобройни случайни връзки и той сключи същата година брак. Намерил жената на мечтите си /мнооого богата/. Премести се в друг град и въобще не потърсва щерката. Явно си е останал същият непрокопсаник.
За радост имам един прекрасен човек до себе си, който е и баща и съпруг  и приятел. Надявам се час по скоро да забременея и да сбъдна мечтата и на трима ни.

# 12
  • Мнения: 6
Моя бивш съпруг е същия като съпруга на беки от 2006 няма промяна хобита та му и личния му живот а от малката не се интересуваме .

# 13
  • Мнения: 37
той се ожени имат си детенце, мисля че ги гледа, но не се е променил като характер чъдя се какво съм намерила в него

# 14
  • Мнения: 48
аз съм разведена от 1996 година ,бившия има 2 деца,но не се е променил изобщо

Общи условия

Активация на акаунт