Самостоятелен бизнез.Самостоятелна жена.

  • 2 565
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 189
MarisS пиши ми на лични да ти разясня за турция , а за бг може да погледнеш тук www.bgwebmarket.com

# 16
  • Мнения: 189
толкова са много фирмите че се чудя коя да ти препоръчам   bouquet

# 17
  • Мнения: 0
Аз съм мн наясно какво искам,но не съм сляпа и за алтернативите .Така че който има някакво инфо моля да го сподели Flutter

# 18
  • някъде
  • Мнения: 979
Реши ли какъв ще е бизнеЗа Laughing Peace

# 19
  • Мнения: 310
Аз мога като за начало да ти предложа да се разходиш до Димитровград, защото там има фирми, които се занимават с шиене на най-различни дрехи и всяка от тях си има място на пазара. Има доста добри фирми за младежка мода и съм сигурна, че все нещо ще ти хареса а и така избягваш да ходиш до Турция. Също така в Русе знам че има фирми за дрехи, но те са по за жени. Разхиди се първо из Димитровградския пазар, огледай, питай за отстъпки, много от тях имат складове из страната или поне София и Варна, прецени си и тогава мини на вариант Турция ако нищо от тук не те устройва.
Успех в начинанието! Стискам палци да ти върви много. Успешен бизнес!

# 20
  • Мнения: 4 394
Няма да стане с препоръки,а с контакти и ти лично.Палиш колата и .... обикаляш, гледаш ,преценяваш.....СЪЗДАВАШ контакти.
Ако си наясно какво точно търсиш гледаш материи и си го поръчваш но това е обект на договорка с ръководството на цеха.Има варианти сама да си доставяш платовете и да плащаш само изработката на каквото си поръчаш./купувайки топове плат зената пада здраво/
Обаче 1.трябва да имаш погледкакво се ТЪРСИ на пазара
            2.да имаш малко усет и да си крачка напред
            3.сама да си поемеш риска,в случай че това което ти намираш за красиво и търсено не събуди интереса и  на клиентите
            4 важно е да си наясно какви ще са твоите клиенти и да избереш къде ще продаваш според това,а хубаво място не се намира лесно
            5. помисли за релкама
             6. за да получат по големи отстъпки понякога собственици на магазини се обединяват в покупката на стоки/цената за 200-300 бр е една ,а за цял тир съвсем друга...... пазарлък се прави ама трябва и да си сериозен клиент-демек да вземаш количества.....
Е дано съм била полезна Hug

Последна редакция: пн, 03 ное 2008, 13:41 от mamamari

# 21
  • Мнения: 57
едва ли самостоятелен бизнес може да се прави от 1 жена, пък било то и самостоятелна .... това първо
и второ - много ти е сурова идеята според мен. Всъщност може да ни се разминават идеите за мащаб на бизнеса Simple Smile

# 22
  • Мнения: 189
на дали се има предвит голям бизнес според мен по скоро дамата търси финансова независимост  newsm78

# 23
на дали се има предвит голям бизнес според мен по скоро дамата търси финансова независимост  newsm78

Съгласна съм с теб,защото и аз имам същия проблем като дамата.Със съпруга ми решихме като за начало да заредим от Димитровград.За начало на едно малко магазинче в малък град като Карнобат това е добро решение!

# 24
  • Мнения: 189
на дали се има предвит голям бизнес според мен по скоро дамата търси финансова независимост  newsm78

Съгласна съм с теб,защото и аз имам същия проблем като дамата.Със съпруга ми решихме като за начало да заредим от Димитровград.За начало на едно малко магазинче в малък град като Карнобат това е добро решение!
това е най-разумното според мен за да се хвърлиш да правиш внос за един магазин не е рентабилно и би било голяма глупост , о тпазара можеш да си вземеш каквото ти е свършило да набавиш само него като цвят или номер , а от турция щеш нещеш вземаш цялата серия newsm78

Общи условия

Активация на акаунт