1-ви рожден ден

  • 1 722
  • 39
  •   1
Отговори
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
предстои нашия първи празник, с таткото сме на различни мнения къде да го отпразнуваме, аз мислех за заведение, а той предлага на домашно, относно гостите ще е с бабите и дядовците, за деца не е много сигурно но можеби ще има само едно, събиране с мами и дечица съм запланувала за прощъпулника. Вие как отпразнувахте 1-вия РД ?
извинете, ако повтарям темата, но с търсачката не открих това, което ме инетересува

# 1
  • Мнения: 75
Здравей при нас беше точно обратното. Първия ройден ден на малката беше през лятото, събрах около 10-на майка с деца на различна възраст( най-малкото беше на 1,5 месеца, а най-голямото на 12 години), беше в един ресторант с много добри условия за деца и си откарахме почти цял ден там. А прощъпулника го направих само с 2-те баби кръстницата на детето, всичко беше за около 2 час. Не съжалявам изобщо и занапред ще е така като гледам, ще празнуваме рожденните дни само с деца и техните майки, по забавно е. Wink

# 2
  • Мнения: 4 335
Аз бих поканила бабите на домашно,а с мамите и децата на някое подходящо заведение(живот и здраве,така бихме го празнували)
Каквото и да решите весело изкарване, и да ви е жива и здрава  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 12 554
Абсолютно и категорично съм против събирането на баби, дядовци и всякакви роднини на детски рожден ден! Затова е детски, за да бъде празнуван с деца. Като иска мъжът ти роднини, да си ги кани на неговия рожден ден. Naughty

Аз резервирах детски клуб и поканих приятелчетата на Калоян - около 10 деца, разбира се и майки и татковци и тъй като беше сутринта почерпката за тях беше безалкохолно и торта, кафе и сандвичи. За децата имаше гризини и солетки, освен тортата.
Мисля че това е най-лесният начин за празнуване, а и децата са много щастливи в клуба, защото си играят. Родителите могат да си поговорят, а и минаваш без чистене и хилядите приготовления, които толкова уморяват, че накрая не ти се празнува.

# 4
  • Мнения: 9 973
на РД в семейна среда,а с децата на другия ден в кварталната сладкарница
на РД правихме кръщене и прощъпулник

# 5
  • Мнения: 579
Аз за това исках да раждам пез лятото-да може детето да си празнува на вън и то на открито,а не в опушена кръчма.А рожденния ден и кръщенето ги направихме в един ден.Иначе,ако е студено,може би бих предпочела в къщи или поне в някое заведение,където въобще не се пуши(каквито в нашия град няма Sad)

# 6
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
при нас заведения с детски кът подходящ за малки деца няма, а и такива в които не се пуши, единствен подобен вариянт е НЕДЕЛЯ, но мен не ме кефи  Crazy

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 516
при нас заведения с детски кът подходящ за малки деца няма, а и такива в които не се пуши, единствен подобен вариянт е НЕДЕЛЯ, но мен не ме кефи  Crazy

Втори вариант "Стратилат" Peace
Първият РД на Божа беше с още 4 хлапета на нейната възраст+прилежащите им майки у нас.

# 8
  • Мнения: 493
Аз го направих в детски кът с украса от фирма с 2 аниматорки с много деца,над 10 бяха.Майките също баха там,но баби и дядовци нямаше.Нямаше го дори таткото,но си изкарахме готино.Единственото нещо за което ме е яд,че остана всичкото ядене,което бях поръчала,а платих толкова пари все едно да закарам 15 човека на ресторант и да се наядат до пръсване.Само аниматорките за 2 часа плюс окрасата ми взеха 130 лева.Готино беше,не съжалявам,но е разсипня голяма,от която малката ще гледа само снимки след време. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 919
празнувахме семейно баби,дядовци, вуйчовци, лели тесен семеен кръг.

# 10
  • Мнения: 2 208
Първият рожден ден на сина ми беше в детски клуб с приятелчетата му и техните майки. Децата доста добре си изкараха, забавляваха се, смяха се и им беше весело, а аз след това не трябваше да чистя и да подреждам последици от гръмнала бомба на n на брой едногодишни хлапета!

# 11
  • BG
  • Мнения: 1 900
Аз съм за детски рожден ден след 3 години,когато детето разбира почти всички,иначе сега 1 и 2 рожден ден ми звучат смешно.

# 12
  • Мнения: 130
Аз също поканих за рожедния ден само наши приятели и дечица. Стана голям купон Simple Smile) С роднините е скучно, все пак това е детски празник, трябва да има веселба. За прощъпулника събрах много дечица и майки.  А пък при роднините ходим от време на време за да не страдат много

# 13
  • Мнения: 4 784
Рождения му ден, съвпадна с разгара на грипния вирусен сезон, плюс някои други непиятни поводи, та си го празнувахме в тесен семеен кръг.

# 14
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
1-я рожден ден ще бъде в тесен семеен кръг. Смятаме да го съчетаем с кръщенето и имения ден.

Общи условия

Активация на акаунт