Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 225 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

На майка ми хладилникът не работи добре и трябва да й купя друг.Какво ще кажете за тази марка хладилници?
Цитирай

варна

ние си купихме преди месец ,но още е опакован .ще бъда благодарна ако някои вече употребяващ се включи.
Цитирай

София

Един приятел си купи преди 6-7 месеца такъв. Беше на промоция в Техномаркет с каса бира. Има си и чучур за студена вода. Инокс. Много е красив. А и приятелят ми казва, че работи перфектно - тих, система антифрос, самопочистване /каквото и да значи това!/.
Цитирай

Pyce

Наш приятел който продава техника ни посъветва да не си купуваме каквато и да е техника с марката DAEWOO.
Цитирай

И наш познат който продава техника /консултант/ каза че ако трябва да избира хладилник би предпочел DAEWOO. Peace
Цитирай

София/Света на Диска

Аз нямам познат, който е консултант, но бих ти препоръчала AEG, Electrolux. Peace
За мен това са най-добрите електроуреди.
Цитирай

от три години имам side by side доволна съм не сме имали проблем
Цитирай

Благодаря ви за отговорите.Точно защото никога не съм имала продукт на тази марка в къщи,освен един сд чейнджър за кола,питам за вашите мнения.Не знаех,че правят и хладилници,а видях,че цените им са много прилични за голям хладилник с две врати.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.