Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
   Здравейте! Нещо старнно ми се случва този месец.Искам да споделя и да поискам мнението ви!Първо цикъла ми закъсняваше с около 3 дена,когато ми се наложи да взема хапчето Escapelle, а днес е вече 7-я ден закъснение общо. Първия ден,след като го пих, започнах да чувствам някакви неудобства в корема си,което с по-лека сила продължи и през следващите 2 дни.А,забравих да кажа, че го пих 2 часа след полов акт.Възможно ли е това хапче да предизвиква по-голямо закъснение на цикъла ми?Знам, че те не са сто процента сигурни,но някъде прочетох,че е хубаво да се направи тест за бременност след около две седмици чак.Малко ми е криво,че пиша за такива неща в сайт,изпълнен с толкова радостни майчински чувства,но това ми се случи и не мога да намеря никъде повече информация,затова се обръщам към вас...дано някой от вас да го е ползвал и да знае нещо...много късмет и щастие на всички!!!  bouquet
Цитирай
Наистина ли никой не може да ми даде някаква инфо??? Crying or Very sad
Цитирай

София

Мнения: 1 334
Направи тест за бременност. С първа сутрешна урина.
Да, препарата може да предизвика закъснение поради хормоналния хаос, който настъпва.
Цитирай


Мнения: 1 181
Виж тук  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=203742.0

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.