Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте мами, моля тези от вас, които са родили в сливен да споделят равят ли в Ева и Хаджи Димитър секцио със спинална упойка. Аз съм се насочила към вторта болница, но нямам никакво инфо по въпроса. Ще съм благодарна да споделите опита си, както и да прпоръчате анестезиолог ако имате впечатления Smile
Цитирай

Сливен

не съм чувала мила Rolling Eyes
специално за Ева със сигурност няма Peace
Цитирай

не съм чувала мила Rolling Eyes
специално за Ева със сигурност няма Peace

Лошо, надявах се да правят...остава надеждата за клиниката на Пенков...дано някой да пише по въпроса... Smile
Цитирай

Защо да не правят? Според мен зависи от преценката на лекаря, който ще ти прави операцията, както и от анестезиолога.
А ти защо държиш на спиналната упойка? Аз родих със секцио и спинална, тъй като гинекологът ми пожела така. Нямам оплаквания, но така и не разбрах какво е предимството в случая, като се има предвид, че операциите масово се правят с епидурална.
Цитирай

NL

Ми защото наистина не правят  Rolling Eyes ,за Ева със сигурност,мисля че и в държавната не правят  Rolling Eyes
Цитирай

Според мен зависи от преценката на лекаря, който ще ти прави операцията, както и от анестезиолога.
А ти защо държиш на спиналната упойка? Аз родих със секцио и спинална, тъй като гинекологът ми пожела така. Нямам оплаквания, но така и не разбрах какво е предимството в случая, като се има предвид, че операциите масово се правят с епидурална.
До колкото разбрах секциата ги правели със спинална, която била по-дълбока от епидурална и по-трудна за изпълнение. Въпроса е анестезиолозите им дали имат опит...не искам да се чат на мен все пак... Sick А не че съм се насочила към нея, напротив даже повече ме е шубе да съм в сзнание и да бънрикат.. Embarassed просто всички гинекоколози я препоръчват като по-безопасна (и за бебето), безпроблемно се изизало от нея, после държала и първите часое....и така .Но не ме разбирайте погрешно- ако нямат опит въобще няма да се натискам за нея Smile
Цитирай

Защо да не правят? Според мен зависи от преценката на лекаря, който ще ти прави операцията, както и от анестезиолога.

До колкото разбрах секциата ги правели със спинална, която била по-дълбока от епидурална и по-трудна за изпълнение. Въпроса е анестезиолозите им дали имат опит...не искам да се чат на мен все пак... Sick А не че съм се насочила към нея, напротив даже повече ме е шубе да съм в сзнание и да бънрикат.. Embarassed просто всички гинекоколози я препоръчват като по-безопасна (и за бебето), безпроблемно се изизало от нея, после държала и първите часое....и така .Но не ме разбирайте погрешно- ако нямат опит въобще няма да се натискам за нея Smile
Цитирай
Аз родих секцио в Ева в края на август. Мога да ви кажа със сигурност 100% че правят епидурална упойка. Тя по-добра от спиналната. Анестезиолога и невероятен специалист. Единствения проблем е че се заплаща 80 лв.
Цитирай

там край реката

moje li nqkoi da mi kaje kak to4no se pravqt dvete upouki,4e ot tezi termini se obarkah totalno Shocked smile3506 smile3506 smile3506 smile3506
Цитирай

http://www.maichindom-varna.com/blog.php?id=43 Спинална
http://www.maichindom-varna.com/blog.php?id=7   Епидурална
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.