Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Компютри, черна техника, GSM-и
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Моля някой разбиращ да се включи с акъл Praynig, защото от две седмици имаме нов рутер, но съпружеското тяло не успява да се справи с настройките. Crossing Arms
Модела е този http://www.asus.com/products.aspx?l1=12&l2=43&l3=0&l … 9&modelmenu=1
Клонирахме мак адреса и рутера се конектва към мрежата. Това е сигурено, но просто няма интернет! Wi-Fi-то работи, но пак без нет!
Единственият начин да тръгне е след като влезна в IP Config от там в WAN mode и дадох Disable, но нещо не реагира както трябва.
Общо взето всичко пробвахме, но не става! Файъруоли и т.н. всичкооо!   helpuu
Цитирай

София

ми като нищо не става, обадете се на доставчика ви на интеренет, да ви помогне. Peace
Цитирай

София

Ми обаждахме се, и пробвахме различни неща, но не става.  Tired
Последно мъжа ми реши май да търси вносителите, но още не е намерил време за това  Crossing Arms
Цитирай

София

можеш да идеш на форума на hardware.bg и да питаш там, като че ли повече ще ти помогнат
пробвай преди това дали имаш ping от рутера до gateway-a на доставчика (през command prompt пишеш ping и ip-то)
общо взето си е играчка да се тества на всяка стъпка от цялата верига къде може да е проблемът
особено ако има един камион настройки на различни неща....
Цитирай

кой ти е доставчик на интернет,  с реално ип ли сте?
Цитирай

София

Доставчика е Селинет. IPто е реално, статично. Има пинг от доставчика до рутера. Рутера се свързва, взима си  IP, доставчика ни вижда, но няма интернет. Същото се получава и при ръчно въвеждане на настройките за DNS и IPто. Нямаме ограничение по TTL Преди имахме друг рутер и настройките наистина не са толкова трудни, но нещо не се получава.......
Цитирай

newsm78 е кво да е тогава...ако ти се дават пари за настройки(15лв ако не се лъжа) ще ти дам тела на една фирма.
Цитирай
Reset  на рутера пробвахте ли? Понякога забиват здраво тея машинки. Щом няма ограничение по TTL, не би трябвало да има проблем.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.