определяне на пола

  • 2 431
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 433
Около 12гс разбрах

# 16
  • Мнения: 9 973
може вече на 3Д

# 17
  • Мнения: 2 374
На 3D вече могат да ти кажат,но за обикновенния е малко раничко.Леко бременеене.

# 18
  • Мнения: 641
Мен на 4д ме видяха в 19гс, но мисля,че може и по рано.А на обикновения ме видяха в 20гс,но ти като имаш желание отиди да видиш малкото човече и по рано.

# 19
  • Мнения: 63
Ако бебето е разположено неудобно колкото и да е добър доктора и колкото и добра апаратура да има неможе да го види Grinning.
Преди 10 години ме гледаха гледаха и момиче трябваше да родя. Е изненадахме ги всички.
Последния път бях в 8 месец и половина като потвърдиха че е момиче Grinning
Е 3д нямше тогава. Сега съм в 21 и пак същата работа не се знае какво е доктора не може да го види и това си е. Да ми е живо и здраво каквото хич не ме интересува. Joy

# 20
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Може би да е рано още , на мен в 19 седмица на 3 де ми казаха , че ще е момиче Peace

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
На мен ми казаха пола на бебето  в 16-та г.с....зависи много от ехографа Peace

# 22
  • Мнения: 4 335
Може да се види,зависи от ехографа и по вече от лекаря Peace

# 23
  • Мнения: 386
На 3Д отиди и ако бебчо не е срамежлив доки ще го види. В здравния справочник ще намериш инфо за доктори и клиники. Аз бях в 12г.с. когато ми казаха че в мен расте малък мъж. Simple Smile

# 24
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
На мен ми познаха пола на бебка в началото на 4 месец PeaceНа триизмерен  де Wink

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 129
На мен ми казаха в 14-та г.с. на ФМ и беше на 2Д, после потвърди на 3Д, но много зависи от апарата и лекаря, който гледа  Peace

# 26
  • Мнения: 302
Моето бебе го познаха в 11гс

# 27
  • Мнения: 645
на 3Д ще се види и сега ,зависи от лекаря и от разположението на бебчо разбира се Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 23 079
Разбира се, че може - на фетална морфология, с 3-4D ехограф  Peace

# 29
  • Мнения: 718
Определено вече може да се види на хубав апарат, можело  е и по-отдавна. На мен ми казаха в 12 г.с и 6 дни пола на ФМ във Фемина.

Общи условия

Активация на акаунт