ролер-маратонки

  • 724
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте мами,
знаете ли откъде мога да закупя прословутите маратонки с колелца, дето всички деца са пощурели. Моят син има рожден ден след няколко дни и много иска такива маратонки. Гледах по разни сайтове но ми се струват доста скъпи. Дали някоя от вас знае къде могат да се намерят на прилична цена и то в магазин а не през интернет, защото няма да имам време да поръчам.
Благодаря ви!!!

# 1
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 303
Виждала съм такива маратонки на "Мат стар" и едва ли са толкова скъпи. Поне марката като цяло не е от скъпите. Конкретен магазин не знам. Ето и една не много стара тема

Последна редакция: пн, 27 окт 2008, 15:28 от Гита Ог

# 2
  • На черешата
  • Мнения: 8 392
Вече имаше такава тема.
И зависи дали търсиш оригинални?

# 3
  • Мнения: 74
ако става въпрос за София провери в скай сити до завод електроника
пролетта там ги имаше на цена около 35 лева но нали се сещаш че качеството не кой знае какво
но пък качествените например на хилс са около 150 лева

# 4
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 303
ако става въпрос за София провери в скай сити до завод електроника
пролетта там ги имаше на цена около 35 лева но нали се сещаш че качеството не кой знае какво
но пък качествените например на хилс са около 150 лева


В кой магазин в Скай Сити ги е имало?

# 5
  • На черешата
  • Мнения: 8 392
 В предната тема го пишеше,на втория етаж някакъв спортен магазин. newsm78

# 6
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 303
В предната тема го пишеше,на втория етаж някакъв спортен магазин. newsm78

Там отдавна не се пише, а нещата се менят. В Скай Сити от пролетта до сега сума ти магазини се преместиха, други съвсем ги "отнемА"  Mr. Green

# 7
  • На черешата
  • Мнения: 8 392
ААаааа,аз пращах една колежка Септември.И магазина беше там и маратонките ги имаше. Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 276
На Мат-Стар има такива, но са доста некачествени......но пък децата бързо израстват, така че може да се наложи на пролет-още едни. Гледах такива в магазина за обувки в ХИТ- Люлин през уикенда....На цена не обърнах внимание, но не са повече от 45 лв.

Общи условия

Активация на акаунт