Влияе ли?

  • 9 274
  • 202
  •   1
Отговори
# 45
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
мисля че някои неща трябват да си останат за жената .Колкото и да се обичате няма да му бъде приятно това което ще види и нищо чудно да му повлияе след това.Моят мъж не е държал да присъства .но чакаше отвън и се видяхме веднага след раждането.НО всеки има право на избор.


 Peace PeaceТочно така.Каква е тази мания.....  newsm78и какво като ми държи ръката да не би да спре кървенето или  болката,той после да е до мен,че раждането минава и заминава ама след това ако постоянно е зает или уморен ...... #Crazy #CrazyИ все пак всичко е въпрос на нагласа,очакване и избор.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 139
Трябва да го решите заедно,зависи от психиката на мъжа и от желанието му разбира се.

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Поогледах темата.. нямам време да я чета цялата.Но да си кажа и аз  Simple Smile... не съм раждала още.Но като дойде време да раждам, няма да накарам мъжа си да дойде с мен в родилна зала Crossing Arms НИКОГА!Ако иска той да дойде и да гледа-някак ще го преглътна.Но според мен един мъж няма работа на такова място.Не искам моя мъж да ме гледа така.И не се притеснявам изобщо от това , че ще повлияе на съжителството ни и на секса. Laughing

# 48
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Едва ли присъствието на съпруга ти в родилна зала ще провали брака ви. Самата гледка от раждането не е особенно приятна, впредвид и че любимата е на магарето... разчекната ,като "пиле на грил" , изпитваща болка и пр. екстри. Няма да е странно в началото да има лек отлив в секса  Sunglasses

# 49
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Със сигурност влияе по някакъв начин присъствието на таткото по време на раждането. Ако той е сигурен, че го иска ОК. Обаче ако не е сигурен, ти не настоявай. Моят съпруг не искаше. Аз също.

# 50
  • Мнения: 8 999
Ако бях мъж и бях присъствала на раждането на жена ми, бих се отвратил и погнусил изцяло и тотално от всички жени на този свят.
Като жена, която бе принудена да престои 24 часа в предродилна зала /чиято врата зееше отворен срещу магарето в родилна зала/ бих споделила, че това е доста гадна гледка и толкова години след изживяването още не мога да преодолея чувството.
Бях забранила на мъжа си дори да се навърта в района на  болницата, докато не се обадя, че съм родила! Никога не бих му позволила да ме зяпа.

# 51
Смятам, че тъй като познаваш мъжа си можеш да прецениш реакцията му в такъв момент. Simple Smile Обсъди го с него и ако той го желае , нека присъства, в противен случай не настоявай.  Wink

Последна редакция: вт, 28 окт 2008, 12:15 от fozilla79

# 52
  • Мнения: 3 268
Не мога да разбера,какъв е тоя зор мъжът да присъства в родилната зала!Добре,че моят мъж не е изявявал такива желания,но и да беше,щях да го разубедя.Това да не е концерт-представление!

# 53
  • Мнения: 1 674
И аз бях по-спокойна сама Peace
Същото важи и за мен Peace

# 54
  • Мнения: 540
на едни им влияе на други не
всичко е индивидуално и си зависи от човека

# 55
  • Мнения: 666
Много странно обаче как се изказват много вещо жени, чиито мъже не са присъствали, как щели мъжете им да се отвратят, а не чух нито едно от жените, чиито мъже са били на раждането, да има подобни оплаквания  Laughing

# 56
  • Мнения: 224
Моят мъж присъстваше. По негово собствено желание. Не съм го карала, но не му и забраних. На мен ми беше добре, че е там. Не ми е държал ръката, но хвърляше майтапи, което за мен беше добре дошло. Накрая взе, че се лепна да гледа как ме шият. Сексуалният ни живот не се е влошил, а напротив. Всичко си е до човек. Но присъствието не трябва да е насилствено. Мога да кажа, че всичките ни познати мъже го гледаха леко странно след това  Laughing

# 57
  • София
  • Мнения: 2 249
Не задължително нито да си на магарето, нито "разчекната като пиле на грил" Laughing. За много двойки това е много интимен и силно емоционален момент. Самото появяване на бебето е с особен заряд и повечето от познатите ми мъже, които са присъствали (включително и моят), се разчустват Simple Smile.
Така или иначе е много индивидуално за всяка двойка - първо ти трябва да се чувстваш комфортно с идеята (а не да се притесняваш и мислиш как той го приема в онзи момент), а и той самият трябва да го иска.

# 58
  • Мнения: 3 268
Много странно обаче как се изказват много вещо жени, чиито мъже не са присъствали, как щели мъжете им да се отвратят, а не чух нито едно от жените, чиито мъже са били на раждането, да има подобни оплаквания  Laughing
Моят мъж ми е казвал,че такива неща го отвращават.Той дори като се пореже му става зле от кръвта като я гледа.Не е от охкащите и ахкащи мъже,просто не е такъв тип и не може едно новородено бебе да го умили чак толкава.Това не му пречи да обожава децата си и да е готов на всичко за тях.

# 59
  • BG
  • Мнения: 1 900
много зависи от човека до теб-нека той сам прецени Peace
Peace

Общи условия

Активация на акаунт