И шофьорските книжки - с биометрични данни

  • 741
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 335
"...Новата концепция за българските документи за самоличност е биометрични данни да има не само в международните паспорти, но и във всички останали документи.
Това съобщи вътрешният министър Михаил Миков... Той обясни, че е открита нова процедура за избор на изпълнител на новите документи и са поканени същите шест фирми, които участваха в предишния конкурс за изработка на нови международни паспорти..."



П.П. Онова със сканирането е друга тема, ама си тичат доста...

# 1
# 2
  • Мнения: 3 423
Взимат ти отпечатък от показалците. Не боли.

# 3
  • Мнения: 335
Ще питам някой затворник. Боли - не боли, казват, че се свиквало и даже накрая може да ти хареса.

П.П. Темата всъщност е "информационна"  Laughing

# 4
  • Мнения: 3 423
Абе, много помръдвате с устенца в тая тема.
Като че ток ви минава. Или безобиден гъдел.

# 5
  • Мнения: 335
Абе, много помръдвате с устенца в тая тема...

Абе, много спам в тази тема.

Ще взема да сменя емотикона:

# 6
  • Мнения: 3 423
Холограма, ако това на снимката си ти, женя се за теб.
И хич не ме интересуват биометричните ти данни.

# 7
  • Мнения: 335

Ти си мъж и/или смяташ, че на снимката мустаците са ми от нарушен хормонален баланс?

По-вероятно на снимката да е Братчеда, с току-що снети биометрични данни - за пореден път.


П.П. Съжалявам, темата ми е сериозна и не ми е приятно да се превръща в спамо-чат.
Ако искаш да споделиш какви секрети си готова да ти вземат, за да ти дадат книжка - велкоме.
Ако те интересуват само моите злато и диаманти - да си чукнем среща в някоя друга тема.

# 8
  • Мнения: 3 423
Добре, да идем в другата тема, нищо, че предимно
твоите инере верте ме вълнуват, пък и сериозно ти
обясних какво точно се прави и как изобщо не боли.
Чак пък секрети не очаквай никога да ти изтръгнат.

ПП Мъж съм само понякога, но това всъщност е добре.

# 9
  • Мнения: 12 662
Извинявам се, че се намесвам в интимната ви темичка. Това с отпечатъка може да не боли, но пак ще ме заболи от новата сумичка и чакането по опашки.  Но пък фирмите - участнички в конкурса ще ги постопли.

# 10
  • Мнения: 335
... Мъж съм само понякога, но това всъщност е добре.

Я, я! ...und das ist auch gut so. РазбраФ.


Зор ще видят тия, дето са им притрябвали биометричните данни на всичко живо из планетата докато обърнат 5 милиарда в клаусвоверайтци.
Само у нас пак няма да имат проблем - пак сме в нужната поза предварително и трайно. Както казах - свиква се с течение на вековете. На нас ни идва рядко, но задълго тази радост.

Политическият интерес на "големия" (най-големия в света), винаги е минавал през задния вход на родните меки китки във властта и техния икономически интерес...
... Както правилно забелязва потребителката Х.

# 11
  • Мнения: 2 448
Сега знам, че като дойде момента с чиповете, нашите ще са в задника.

Общи условия

Активация на акаунт