Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Филми и ТВ сериали
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 502 отговора

Пускам нова тема. Приятно коментиране и много толератност ви желая.  Peace

Втора серия
Трета серия, Първа част
Tрета серия, Втора част
Четвърта серия
Пета серия
Шеста серия
Седма серия
Осма серия
Девета серия
Цитирай

into the blue

Popcornsmile
Цитирай

Пазарджик/Лондон

bowuu
Цитирай

София

хайде в новата тема с коментар по повод мнението на Божура.

Поради причина, че ми беше паднал рейтинга в Замунда, изтеглих - "The Accidental Husband", аз пък него едва догледах. През цялото време се чудех какво ми е харесвало в Ума Търман - видя ми се прекалено жестикулираща, прекалено висока и бездарна. А сюжетът е до болка познат - как да отличим истинския от подходящия.

да, аз го препоръчах за губене на време, но в никакъв случай не и добър филм. понякога имам нужда да не ангажирам с нищо мозъка си и да изгледам една боза. Ума Търман никога не съм харесвала, но наистина в този филм ми се стори още по-ужасно тромава и недодялана. харесвам този пич като мъж Jeffrey Dean Morgan, който играе пожарникаря във филма и ми беше приятно да го гледам:

п.п. съжалявам за размера на снимката Embarassed
Цитирай

Пловдив

Него и аз харесвам Embarassed и размерът ми се вижда отличен Very Happy
Цитирай

Не си спомнях вече къде гледах Jeffrey Dean Morgan за първи път (май го обсъждахме това преди), но като го видях и си помислих колко различно / подмладено изглежда Хавиер Бардем.  35
Вече ги различвам.  Peace
И двамата ги харесвам!  Flutter
Цитирай

USA

Не си спомнях вече къде гледах Jeffrey Dean Morgan за първи път (май го обсъждахме това преди), но като го видях и си помислих колко различно / подмладено изглежда Хавиер Бардем.  35
Вече ги различвам.  Peace
И двамата ги харесвам!  Flutter

Много се смях на коментарът ти, но абсолютно същото нещо ми се случи и на мен Smile Честно казано мисля, че харесвам Джефри само защото прилича на Хавиер  35
Цитирай

София

аз за пръв път го видях в "Анатомията на Грей", а по-късно в P.S. I Love You, но като правя справка в http://www.imdb.com в колко филма е участвал нищо не съм гледала май друго с него newsm78
Цитирай

P.S. I Love You беше филма, да. И тогава ми се стори даже странно, че играе ирландец. Ужас...  Embarassed
Tandoori, и аз като теб май го харесвам само защото прилича на Хавиер Бардем.  Flutter
Цитирай

Ю Ес енд Ей

The Memory Keeper's Daughter, не знаех че са филмирали. Четох книгата и ще ми е любопитно да го изгледам. В момента по кината е " The Secret Life of Bees " с Дакота Фининг...
  Посдърпали сте се за Клинт  Very Happy . Мостовете не съм гледала. Отдавна им се каня, след този спор се навих.
 Морган и Бардем още са ми манджа, но който и да е-дайте го насам.  Mr. Green
Цитирай

в Tara

снощи гледах The Painted Veil.
много ми хареса
Цитирай

Холандия/Хага

В момента по кината е " The Secret Life of Bees " с Дакота Фининг...

Този искам да го гледам. Дали го има вече по торентите?
Цитирай

Търся мнение за Arizona Dream и за Джони /май/ ножиците. И 2-та филма са с Джони Деп, сега свалям вс му филми и си правя негова филмография. Бихте ли дали отзиви?
Цитирай

снощи гледах The Painted Veil.
много ми хареса

Подкрепям, филмът е добър.

Обсъжданият Accidental husband ми се стори ненатоварващ и разпускащ. Понякога имам нужда от точно такива филми. А този актьор си го знам като Дени от Grey's anatomy Smile В този дух препоръчвам друг филм а разпускане Pineapple express  Laughing

Чакам отзиви за Burn after reading. Както писах в предишната тема, на мен не ми допадна, може би защото имах много завишени очаквания.

Цитирай

Пловдив

Аризонска мечта ми е в топ 10 /както е модерно да се казва/ на любимите филми. А "Едуард с ръцете ножици" не издържах до края. Джони Деп пък ми е един от любимите актьори.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 502 отговора