Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора
              Здравейте, мили дами-сладки мами! Love
   Изпаднала съм в голямо затруднение и ви моля за помощ! Crying or Very sad Дали случайно на някой му се намират идеи под ръка относно въпроса:
"КАК ДА ИЗКАРАМЕ ПАРИ ПО ВРЕМЕ НА МАЙЧИНСТВОТО?" Money
Предварително голямо БЛАГОДАРЯ за вниманието и......надявам се за "спасителния пояс"!  bouquet
Цитирай

През девет форума в десети

Ох, аз ако знаех...  Confused
Но, като се огледам наоколо, освен да ти предложа да станеш една гледачка ли...  newsm78 Гледай на каквото си щеш, клиентки дал Господ.  Mr. Green
Баламите никога няма да свършат...  Whistling
Цитирай

Варна

Да гледаш още едно дете  newsm78
Цитирай

в моя свят на мир и любов

Да гледаш още едно дете  newsm78

Ама четете де! Не да гледа деца, а да гледа на ... боб/кафе/ръка/вестник и т.н.
Инвестицията ще е малка - карнавален костюм, стъклено кълбо и няколко ръчно изработени бутафорни предмета.
Цитирай

О, и няколко почерпки на шепа приятелки, които да пускат теми за нея във форума.  Mr. Green
Както и да го погледнеш, далаверата е огромна!  bowuu
Цитирай
Момичета, благодаря за оптимистичните бъзици, наистина ме разсмяхте от сърце Laughing.......но.........аз съм СЪВСЕМ СЕРИОЗНА!!! Може би не ми личи..... Rolling Eyes
Това с гледането на още едно детенце(чуждо) не е зла идея.....Някой да е минал през това?
Цитирай

Прерови гугъла за обяви за надомна работа Peace
Какво рабтиш иначе?Какво можеш?
Цитирай
По професия съм актриса, специалност "Куклен театър" bowuu. Но да речем, че мога всичко  Rolling Eyes Ако се запаля по нещо, ще го изуча, ако не го мога Very Happy
Цитирай

София

Ако можеш да бродираш или плетеш,пиши ми на лични,имам малка информацийка...Нали си в София?

Цитирай

За аниматор на детски празници мислила ли си?  newsm78
Цитирай

Пловдив

Ако си учител например можеш да даваш частни уроци.Ако можеш да шиеш, защо не си вземеш нещо за надомна работа.Сигурно има фирми, които да предлагат надомна работа-направа на мартенички, гривни, ей такива джунджурийки.Късмет в начинанието, каквото и да е то. Peace
Цитирай

в моя свят на мир и любов

По професия съм актриса, специалност "Куклен театър" bowuu. Но да речем, че мога всичко  Rolling Eyes Ако се запаля по нещо, ще го изуча, ако не го мога Very Happy

Радвам се, че не си се обидила от нашите закачки.    bouquet
Но кака Сийка става за гледачка - виж как е предложила най-подходящото за една актриса, още преди да е разбрала каква ти е специалността.
Цитирай

На каква възраст е детенцето?
Цитирай
Имам момченце Теди на 1 годинка и 3 месеца  Love
Цитирай

Нормална възраст за детска ясла. Така ще можеш да си осигуриш повече свободно време , за да намериш подходяща работа.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора