Отговори
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Момичета,не мога да не похваля лекарката си.Искам да ходя да я разцелувам!!!!!Моето дете от един месец беше като сомнамбул,както спи-става и съм бърза скорост тръгва да лази ooooh!Ужас,нямах минута спокойствие,преместих го да спи при мен,защото кото залазеше спейки си удряше главата в решетките и беше син.Започнаха и зъбите,температура,неспане-ужас.Пробвах хомеопатичните свещички за успокоение,но и те отказаха да даействат.Лекарката изписа хомеопатичният сироп"КИЕТЮД".дава се 10 дни по два пъти!Пише,че е в случаи на нервност и леки нарушения в съня.Ми Александър спа 11ч. без да лази и да плаче от зъби.Чак ми стана търсене,защото и СЕ БЯХ наспала и нямаше кой да чакам да залази и да гоня по дивана Sunglasses
 Много ми е хубаво сега,детето си играе в креватчето 40 мин(никога не е било) и е спокоен.
 За това от най-добри намерения ви препоръчвам сиропа,питайте педиатрите си за него.Знам какво е неспокойно дете,сега само казвам пу-пу-пу-пу!!!!

# 1
  • Мнения: 7 106
Четох доста мнения за този сироп, даже една мама се беше уплашила от "сънотворния" му ефект и го беше спряла.
Ева се буди все още по 1-2 нощем, но успявам да се наспя човешки, но си мисля друго. Докато го пие сиропчето всичко ще е ОК, но като го спрете? Дали няма пак да започне да се буди по същия начин? Какви са твоите впечатления?

# 2
  • Мнения: 376
Този сироп педиатърката ли ви го предписа или хомеопат ???  А вие спряхте ли да го пиете или не ??
Моето дете се буди откакто се е родило, има вече леко подобрение но зададът ли се и зъби кошмарат става непоносим. До сега нищо не съм предприемала и ми се иска да опитам но ако от сиропа е като зашеметен не знам дали бих посмяла да му го дам.
Ще чакаме да разкажеш нещо повече !!! Grinning

Последна редакция: вт, 12 юли 2005, 14:54 от eva74

# 3
  • Мнения: 210
Звучи много добре. Аз съм от тези които ако спят два часа без прекъсване се събуждам обляна в пот какво става с детето ми защо спи толкова. Попринцип от 7 месеца спи много неспокойно буди се на всекии час пие по много вода. Въпреки това не съм обедена в безвредността на този сироп. Като я водих на невролог за един да го нарека тик който има тя каза че единствения начине с успокоителни сиропи /хомеопатични/. Но предпочете да не избързваме. Това ме навежда на мисълта че щом за медицински проблем предпочита да не го изписва то да го даваш просто еи така не е много оправдано.
Не задължавам  с мнението си но аз по принцип не възприемам хомеопатията. Не приемам принципите й и ако имаш някаква информация по изчерпателна за този сироп с удоволствие ще я прочета.

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
 Изписа го педиатърката.Детето не е никак зашеметено,много си е добре,игаре,смее се,дори не е сънлив.Казах,че спа 11ч. след като му го дадах,защото почти 24ч. не беше спал.Събуждаше се постоянно и плачеше.Днес не съм давала,в момента пак си е в креватчето и си играе.Спа спокойно преди обяд около 1.5ч.Аз също съм предубедена към всякакви илачи,но не съжалявам за сиропа-за това и пуснах темата.Знаете какво е неспокойно дете,мъчи се милото.Моето така не е спало за първи път от много седмици на сам.
 Пуснах темата с добри намерения,
Това ме навежда на мисълта че щом за медицински проблем предпочита да не го изписва то да го даваш просто еи така не е много оправдано.
Не задължавам  с мнението си но аз по принцип не възприемам хомеопатията. Не приемам принципите й и ако имаш някаква информация по изчерпателна за този сироп с удоволствие ще я прочета.
-за мен това е спасение е облекчение за детето ми!Щом толкова хора предпочитат хомеопатията,може би пък има причини Thinking

# 5
  • Мнения: 376
Не исках да те обидя като казах , че детето може да е като зашеметено. Просто и аз някъде бях чела една друга мама да изказва мнение за сиропа и се притесняваше , че детето е някак си сънливо. А колко време си му го давала ???

# 6
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Не исках да те обидя като казах , че детето може да е като зашеметено. Просто и аз някъде бях чела една друга мама да изказва мнение за сиропа и се притесняваше , че детето е някак си сънливо. А колко време си му го давала ???

Е,че кой е казал че си ме обидила! Simple SmileНе аз произваждам сиропа за да се обиждам-исках да кажа че не разбирам от хомеопатия.дадах му го само снощи Wink-а той сега пак спи HugПросто си се върна на старият режим,преди да стане нервен и постоянно мрънкащ!

# 7
  • София
  • Мнения: 84
И на нас невролог ни изписа въпросното сиропче заради постоянния рев нощем. Вече е на две години и половина а се буди всяка нощ и плаче безутешно ... Е будеше се  Wink- докато не започнахме сиропчето  bouquet. Давам му го от 2 седмици сутрин и вечер по една лъжичка и плака само една нощ но защото беше адски преуморен и с много нови впечатления от деня. Но изобщо не може да се сравни с ада преди това. Ще му го давам още седмица и имаме контрола при невролога.

# 8
  • Мнения: 376
Биляна , как сте пиете ли още сиропа , дай отзиви .

# 9
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Биляна , как сте пиете ли още сиропа , дай отзиви .
Сиропа го дадах само един път два пъти на ден(сутрин и вечер),след това го давах само вечер,не повече от седмица.По указание е 2 седмици по два пъти.Детето ми е спокойно,спи както преди.Не занам дали е от сиропа,или беше в такъв период,но определено и сиропа помогна!

# 10
  • Мнения: 376
Много ти благодаря , май все пак ще го пробваме , че при нас положението е нетърпимо. Току що мернах темата за сиропа и в другия форум и повечето отзиви бяха добри.

# 11
  • Мнения: 1 983
ами Вики има нощи , в които се буди с рев и все едно не е тя, не дава да я гушкам, не иска да лежи, успокоявам я по 1 час и то с голям зор, погледа й е един такъв много странен, все едно гледа през мен, но винаги съм го отдавала на това, че може да се е стреснала от нещо, ако зачести ще питам педрото за сиропчето, много благодаря за инфото  bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 84
Същото е и при нас. Слава Богу с това сиропче всичко сякаш се изпари .... да чукам на дърво разбира се  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 376
Същото е и при нас. Слава Богу с това сиропче всичко сякаш се изпари .... да чукам на дърво разбира се  Simple Smile
Вие спряхте ли го , интересува ме резултата след това.

# 14
  • София
  • Мнения: 84
Не сме го спрели още. Изписаха ни го за три седмици сутрин и вечер по чаена лъжичка и след контролата удължиха срока за месец още но вече веднъж дневно

Общи условия

Активация на акаунт