Какъв крем за лице използвате?

  • 147 347
  • 748
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 303
Околоочен:  За лице



Много доволна Heart Eyes

# 76
  • Мнения: 2 631
ето такъв околоочен ползвам на Юсерин
и ето този дневен крем пак на Юсерин

Да ви кажа, Юсерин ме кефят повече от Виши и Авен, и от почти година се доверявам само на Юсерин!  Peace
Хем ми пасва и на джоба, хем съм доволна и от самите кремчета!  Hug

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 443


Последно това,но не останах доволна,идва ми прекалено мазен,дори започнаха да ми избиват пъпки.
Смених го с Евелин 25+ заради отзивите които прочетох и тук,и в други сайтове ,прекалено прехвалена ми се струва тази козметика, нищо особено,бих казала даже доста зле.
Сега съм в търсене на дневен крем,мисля си за нещо на Авене.Ще ви следя с интерес.

Да добавя,понеже все пак има значение-на 31 съм,със смесена кожа.

# 78
  • Мнения: 1 236
ето такъв околоочен ползвам на Юсерин
и ето този дневен крем пак на Юсерин

Да ви кажа, Юсерин ме кефят повече от Виши и Авен, и от почти година се доверявам само на Юсерин!  Peace
Хем ми пасва и на джоба, хем съм доволна и от самите кремчета!  Hug
Кафе,аз ползвам същия околоо4ен на Юсерин,понеже 4етох много добри отзиви за него,тук във форума,специално относно торби4ките и сенките...оба4е ве4е две седмици резултат нула.При тебе как е?малко ме е яд,защото бях решила да си взема нещо малко по-скъпо,ама викам,айде,доволни са моми4етата,ще пробвам...пък май съм разо4арована.И още нещо,ве4ер ползваш ли го?$етох някъде 4е специално този се ползва само през деня,защото ина4е се увели4ава подпухването под о4ите Rolling Eyes

# 79
  • Мнения: 2 631
ето такъв околоочен ползвам на Юсерин
и ето този дневен крем пак на Юсерин

Да ви кажа, Юсерин ме кефят повече от Виши и Авен, и от почти година се доверявам само на Юсерин!  Peace
Хем ми пасва и на джоба, хем съм доволна и от самите кремчета!  Hug
Кафе,аз ползвам същия околоо4ен на Юсерин,понеже 4етох много добри отзиви за него,тук във форума,специално относно торби4ките и сенките...оба4е ве4е две седмици резултат нула.При тебе как е?малко ме е яд,защото бях решила да си взема нещо малко по-скъпо,ама викам,айде,доволни са моми4етата,ще пробвам...пък май съм разо4арована.И още нещо,ве4ер ползваш ли го?$етох някъде 4е специално този се ползва само през деня,защото ина4е се увели4ава подпухването под о4ите Rolling Eyes

Ползвам го и сутрин и вечер, и не ми подпухват очите от него. Само че мисля, че Юсерин имаха друг околоочен крем против тъмни кръгове и торбички  newsm78, и аз затова си взех този, защото е по - хидратиращ (лека текстура) и нямам сенки и торбички.  Thinking 

# 80
  • Мнения: 1 236
http://apteki-optima.com/?cid=86&productID=16996
Нали за този става въпрос?

# 81
  • Мнения: 851
Аз също имам хидратиращият на Юсерин. Взех си го защото момичетата тук ми го похвалиха, но не съм във възторг. Не е лош. Но следващия път ще си взема друг. Чувам хубави неща и за Лореал и Нивеа и Гарние. И българските ще пробвам. Но не мисля да се изхвърлям за по-скъпи кремове преди да пробвам по-евтините. Чак ако никой от тях не ми хареса ще взема я Ив Роше, я някой подобен. /между другото на Есте Лаудер кремовете са жестоки, но са и скъпички/

# 82
  • Мнения: 2 631

Мда, точно този е, но аз го разглеждах в сайта на Юсерин и там не пише за тъмни кръгове. А и продавачката не каза нищо такова...  Thinking
Но аз си оставам доволна от него! Дава ми нужната хидратация и кожата под очите вече не ми се опъва от вятъра  Flutter

# 83
  • Мнения: 27 524
Общо взето често ги сменям. В момента един на Галеник и един на Лореал, но и двата не са достатъчни за моята суха кожа, та после ще се върна на Виши, общо взето от тях съм най-доволна  Simple Smile
Околоочен - един зелен стик на Виши, доволна съм  Peace





# 84
  • Мнения: 2 587
В момента Гарниер,преди него един на Лореал.Доволна съм и от двата.Като свърша сегашния мисля да пробвам Виши.

# 85
  • Плевен
  • Мнения: 53
Момичета взех си кремче с ройбос от Лечител и останах очарована от него. Кожата ми е чувствителна и от почти всичко се обривам, но той ми влияе изключително добре. Крема за околоочния контур също е много добър. newsm10 newsm10 newsm10

# 86
  • Мнения: 557
Препоръчаха ми този крем - някой ползвал ли го е?

Последна редакция: нд, 09 ное 2008, 17:44 от placholina

# 87
  • София
  • Мнения: 7 789
Ползвам тези продукти за нормална към суха кожа и съм страшно доволна, препоръчвам горещо. newsm10 newsm10 newsm10


Нощен крем


Страхотен серум


Околоочен крем


Дневен крем

# 88
  • Мнения: 930
Anew на  AVON, който е за ползване след 25 г. #Crazy
дневен и нощен, доволна съм засега Hug

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 110


По случай есенно-зимния сезон,нещо с много витамини,и максимално подхранване на кожата в дълбочина Simple Smile много съм доволна кожата е като коприна,нежна,гладка,сияйна - Eclat Originel от Chanel Peace

Общи условия

Активация на акаунт