И какво да направя?

  • 3 450
  • 41
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 128
Преди 7 месеца пуснах тема за едно момче,в което съм влюбена и което живее в Германия,и ви питах дали според вас сме просто най-добри приятели или нещо повече...повечето от вас (тези които са чели историята ми,а за тези които не се знаят има я в публикациите ми в моя профил)... та с въпросното ни момче,вече сама се уверих,че не сме просто приятели...казах му че съм влюбена в него от много време и той каза че изпитва нещо към мен и така отношенията ни започнаха да придобиват друг смисъл...
Сега той е тук в БГ за известно време... та вчера се видяхме (след като цяло лято бяхме заедно,но не бяхме нито най-добри приятели нито гаджета) и имах чувството,че иска да ме целуне,но сякаш го беше страх...то и мен ме е страх и срам след всичко,което съм му казала (караме го само на гушкане и на целувки по бузката).. та моите приятелки все ми повтарят да не мисля прекалено много,а да действам,защото след всичко,което сме си казали щял да отвърне,ако го целуна,но мен пак си ме е страх,защото ако го загубя?? ако всичко просто е било една заблуда,за нашите отношения???
Все казва,че ме ревнува,че се дразни като му говоря за някое момче...майка му си мисли,че сме гаджета и т.н. та чудя се да направя ли тази крачка-да го целуна ли (нямам много време да се чудя) ???? Ще съм много благодарна,ако дадете съвети!!!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 099
Целуни го

# 2
  • Мнения: 539
На колко години си?

Ако са повече от 14 - целувай и не му мисли!

Късмет! newsm10

# 3
  • София
  • Мнения: 1 807
На колко години си?????

# 4
  • Мнения: 1 432
И аз това искам да питам?

# 5
  • Мнения: 7 718
Целувай. Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 128
И аз това искам да питам?
На колко години си?????
след 2 месеца ставам на 17... и той също..но е малко трудно положението,защото преди това дълго време бяхме приятели от негова страна,защото аз винаги съм го обичала...но сега имам точно 4 дни да реша какво да правя... за това ви поисках съвет..

# 7
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
секс

# 8
  • Мнения: 307
Е, Labrador, какъв секс като още и целувка по бузата не са си разменили.

# 9
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
добре де, защо трябва да съм многословен, да се нацелуват да се изсексят и да живее любовта, какво пита форума да го целуна или не? ако всички кажем недей , ще му тегли ли майната ?

# 10
  • Мнения: 22 343
Абе тук се обърна на детска градина....кви са тези целувки, милувки и т.н.
Ти за къде чакаш, покана от арменския поп ли? Или го целуваш, или не, какво е това цяло лято били заедно, ама не се знаело какви са им отношенията.

# 11
  • Мнения: 2 448
Чудно, завидях, върна ме в тинейджърските години на трепетите.
Много готино. Целувай и давай нататък.  Simple Smile Няма да го загубиш.

# 12
  • София
  • Мнения: 128
като се има в предвид,че и двамата имахме доста неуспешни връзки за 1 година...мен си ме е страх... а и нито аз нито той сме от онези дето със всеки..става въпрос за нещо сериозно..страх ме е просто да не го загубя.. аи какво толкова все още сме тинейджъри и такива неща ни вълнъват  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile а и все пак от много време съм влюбена в него...просто исках мнението ви какво бихте направили?
Абе за секса има време Wink

# 13
  • Мнения: 2 448
. аи какво толкова все още сме тинейджъри и такива неща ни вълнуват  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Повярвай и като пораснеш не е толкова по различно, каквото и да ти говорим.  Wink

# 14
  • Мнения: 22 343
Задавай си въпросите в тинейджърски форум.
А какво да направиш нямаш голям избор, или сядате и си изяснявате отношенията, или всеки по пътя.

Общи условия

Активация на акаунт