Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 56 отговора

здравейте момичета, искам да Ви попитам някоя от вас, която е раждала със секцио дали се е сблъскала с този проблем. Преди 4 месеца роди със секцио, второ подред, и към втория месец на две места от раната започна да ми тече гной, 8и имах две дупчици.Ходих в болницата, където раждах, промиха ми раната и казаха, че е нормално до 70 ден да има такова изтичане. Сега обаче вчера пак имах гной, бях с едни по тесни дънки и може би от самото притискане на раната е потекло, но значи все пак може би вътре имам гной, и от натиска просто е потекло.
не знам вече какво да си мисля.
Цитирай

София

Не, не е нормално!!!! Както не е нормално кръвотечение по време на бременност, така и не е нормално гной след секцио.

След като така са ти казали от тази болница, отивай в друга. Може да е непоносимост към конците или друго нещо, но това са сериозни неща-.
Цитирай

Стара Загора

Не е нормално Naughty
Консултирай се с друг лекар Peace
Цитирай

едно иглу в Лапландия

ooooh!нормално било да има гной...........ей, думи нямам ooooh!
Цитирай

Белгия/София

Иди на лекар, не е нормално. Успех  Hug
Цитирай
Разбира се,че не е нормално! Консултирай се с друг лекар. Успех!
Цитирай

Варна- на крачка от Морската градина

Изобщо не е нормално-непременно иди на преглед.Щом има гной значи има някаква инфекция и не трябва да се чака.При  никоя операция не е нормално да изтича гной ooooh!тези твоите лекари направо ме убиват ShockedНе чакай !!!
Цитирай

Русе

Здравей
аз имах същият проблем от дупчиците където съм шита,казаха ми че е реакция на организма към кончите и ги изхвърля.Оправих се като си правих компреси със йодавит мй се казваше йод във вид на гел.Няма страшно ще се оправиш и то сама ,не се шашакай,само редовно сменяй и почиствай,като изхвърли кончетата ще се оправи.за един месец се оправих
Цитирай

Варна

Отивай на лекар и по възможност в друга болница PeaceКакви са тези глупости,че било нормално да имаш гной #Crazy Никакво самолечение. NaughtyУспех и дано се оправиш бързо Peace
Цитирай

Mars Hotel

Аз също имах две дупчици на раната, от които изтичаше по малко гной, някъде около 40 - 50 дни след операцията. На мен също ми каза лекарят, че няма нищо страшно. Слагах няколко дни марля с йодасепт на мястото и я залепях с лейкопласт.  Оправи се без проблем.
Цитирай

София

Не е нормално, консултирай се и с друг лекар. Струва ми се сериозно толкова време след операцията да тече гной. Никакво самолечение да не стане по -сериозно.
Дано се оправиш бързо. Peace
Цитирай

Ако си шита с новите конци, от които не вадят възелчета в края е нормално. Те са с по-бавен разпад( 6 месеца) ми обясни моя доктор. И аз имах такъв проблем, това не е гной, а секрет. Трбява да го изстискаш докато не почне да тече бистра кръв. Мазах се с кислородна вода и за една нощ дупчицата се затоври.
Същото се случи и при кумата ми, която роди три седмици преди мен и е със същите конци. Споко Peace
Цитирай

Johannesburg, SA/ София

И аз не го считам за много нормално, ако се беше случило на мен щях със сигурност да отида пак на лекар за да се уверя, че всичко е ок. Попитай за това, което ти е написала Дуци относно конците, може да са те шили с различни конци първия път и за това да не си имала подобни проблеми, но все пак лекар да ти го каже.
Цитирай

София

Макар че някои мами казват, че е нормално, аз бих отишла и на друг лекар.
Цитирай

много Ви благодаря на всички момичета, вече си записх час при друга лекарка, в петък ще видим какво ще каже.
дано да е само от конците, мен малко ме страх да натисна, за да изтече ако има още, по добре лекар да го направи.
на всички Ви много благодаря.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 56 отговора