Кой сутрешен блок харесвате/гледате?

  • 3 614
  • 45
  •   1
Отговори

Анкета

Кой сутрешен блок гледате?

Опции:

  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Докато се приготвям сутрин за деня от много време имам навик да пускам телевизора. Не само, за да ми говори, но и за да науча нещо интересно.
Бях решила, че съм открила моята сутрешна програма по ТВ 7, само че от един момент нататък от 8 вече имаше пак политика! От края на лятото има и нова водеща, с която старият само се заяжда...

Водещите на централните телевизии въобще не мога да ги въприема, така че оставам май на нещо чуждоезично  Mr. Green

# 1
  • Мнения: 165
Гледам сутрешния блок на Нова ТВ,  превключвам и на БТВ, зависи от темите и гостите в студиото. Peace

# 2
  • Мнения: 4 784
На мен една опция за гласуване не ми е достатъчно, защото в случаите, когато пусна тв да гледам сутрешния блок, превключвам между бтв и нова. Преди доста време следях само бтв, после изцяло преминах на нова, сега вече сменям между двата канала. Но все пак като че ли нова надделява.

# 3
  • San Diego, CA
  • Мнения: 78
гледам сутрешния блок на Нова-немога да го понасям този Бареков,съответно и сутрешния блок на БТВ заради него.Понякога ако уцеля някой репортаж,го гледам,но в момента в който свърши ,бързам да превключа,че да не се "засечем" с Ники!

# 4
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Не мога да коригирам анкетата да е с повече от 1 отговора, затова моля отбелязвайте най-глазаната от вас телевизия

# 5
  • София
  • Мнения: 4 294
Нова, а понякога БНТ  Peace

За анкетата - Канал 1 няма вече  Laughing

# 6
  • Мнения: 37
Водещите на Нова са ми много по-интересни , а понякога превключвам на БТВ , но не се задържам много на тях ooooh!

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
бТВ основно.
Но превключвам и на К1 и на Нова ТВ (но не понясям ни Лорчето, ни Коритаров  Sick).

# 8
  • Мнения: 992
аз гледам предимно нова, Лорка и Коритаров много ме кефят

# 9
# 10
  • Мнения: 140
Редувам ги по всички телевизии,ако нещо ми е интересно се спирам там .

# 11
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Гледам само НОВА, харесвам и Лора и Коритаров Grinning

# 12
  • София
  • Мнения: 3 814
Нова- Коритаров е уникален, голям професионалист е.  Peace

# 13
  • Варна
  • Мнения: 480
Нова тв гледам или по точно ги слушам

# 14
  • Мнения: 16
По-често гледам Btv, макар че в последно време нещо се излагат. Коритаров не го харесвам, затова избягвам Нова.

Общи условия

Активация на акаунт