Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

БГ

Здравейте дами!Някой ползвал ли е продуктите на БГ козметика BioFresh?Разгледах сайта им и съм заинтригувана,но все пак ми се ще да чуя някакви отзиви
разгледайте и вие :  www.biofresh-bg.com
Цитирай

страхотни са, можеш смело да пробваш нещо
Цитирай

Пълни са с парабени. По-добре избери друга козметика.
Цитирай

Пълни са с парабени. По-добре избери друга козметика.
много сори, но това абсолютно не е вярно!
Цитирай

София

А знае ли някой къде го продават в София и по конкретно био серият?
Цитирай

София-Троян

Случайно видях миналия ден в една аптека в улица успоредна на бул.Владимир Вазов,предполагам че може да провериш и ти в някоя от го-големите аптеки където има и масова козметика.
Цитирай

Ще съм благодарна, ако ме насочите къде във Варна мога да намеря продуктите им  bouquet
Цитирай

А знае ли някой къде го продават в София и по конкретно био серият?

И аз се присъдинявам към питането Peace, ако някой е срещал въпросната марка/серия на друго място извън посочената аптека по-горе, да сподели  bouquet

едит: Сега ще има изложение на български стоки в НДК и си мислех, че може да има щанд на фирмата Thinking
Цитирай

София

Аз бях писала на представителите и те ми изпратиха име и телефон на "супервайзъра" за София Very Happy.Не съм се обаждала, но не знам дали е уместно да пльосна информацията тук newsm78
Цитирай

Аз бях писала на представителите и те ми изпратиха име и телефон на "супервайзъра" за София Very Happy.Не съм се обаждала, но не знам дали е уместно да пльосна информацията тук newsm78

Обади се Praynig и после сподели към кои магазини/аптеки те е насочил "супервайзъра" Peace  bouquet
Цитирай

София

Е, аз се надявах някой друг да го направи Laughing
Цитирай

Е, аз се надявах някой друг да го направи Laughing

Хитруша Crazy Mr. Green
Цитирай

някъде под слънцето...

За София не знам, но за има6тите път към Пловдив, 
лятото си купих от едно магазин4е за антики, където се продаваха и други  марка козметика с рози... магазин4ето се намира,Тръгва6 от Джумаята към стария град... минава6 покрай църквата и   после  са ресторант4етата, на които сигурно ве4е са им сменили имената, продължава6 нагоре    стига6 до една напре4на улица и там ве4е е магазин4ето на самата улица(мисля 4е бе6е на две стъпала нагоре, продава6е една възрастна жена....
Цитирай

София

Момичета, обадих се.Цялата серия био роза я има в подлеза на ЦУМ-вляво ,някакви магазини Сиана и Бул арт./би трябвало да един от двата/Това ми даде като ориентир, това съм записала.
Другият магазин е на бившето кино Москва-сувенирен магазин,третето място е най-лошо обяснено-между Дондуков и Бачо Киро -магазин за козметика.Айде сега, който пръв си купи да свирка. Smile
Цитирай

Момичета, обадих се.Цялата серия био роза я има в подлеза на ЦУМ-вляво ,някакви магазини Сиана и Бул арт./би трябвало да един от двата/Това ми даде като ориентир, това съм записала.
Другият магазин е на бившето кино Москва-сувенирен магазин,третето място е най-лошо обяснено-между Дондуков и Бачо Киро -магазин за козметика.Айде сега, който пръв си купи да свирка. Smile

Ей, супер Hug. Много благодаря за информацията  bouquet. Утре, ако имам път, ще търся Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.