Как си го върнахте у дома, споделете опит

  • 40 775
  • 501
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Спонтанно реших да попитам, знам, че бихте помогнали, ако можете.Накратко - въпреки желанието ми всичко в 17-годишния ми брак да е гладко и по мед и масло, въпреки, че полагам всички усилия половинката ми да се чувства добре, е, случи се и на мен - на 43 години бил влюбен и ще се изнася от къщи - не само от мен, разбира се - и от двете ни деца. Изглежда ми зомбиран, оглупял, откачен направо, не мога да повярвам. Като че ли винаги съм го подценявала - все съм си викала - коя ли ще му върже, с тоя тежък характер. Е, вързала е и още как. Няма смислена причина, да, освен тази, де - влюбен бил. Говорим си от няколко дни - опитвам се да го убедя, че това е може би депресия - проблеми и битовизми, които те смачкват в ежедневието - колкото искаш, почти дори го убедих, че това е криза и ще отмине. Не и не - този сега, новият секс излиза, че е по-важен дори и от децата. Много мога още да говоря, но да не ви досаждам повече. Случи ли ви се това и какво направихте, че той се върна при семейството си?

# 1
  • Мнения: 1 749
Аз нямам опит,и не бих могла да ти дам кой знае какъв съвет,но ...ако си склонна да приемеш съвет от човек,който не е минал през такова нещо.....бих те попитала:За какво ти е да си го връщаш?Той е готов да остави не само теб,а и децата си! Shocked

# 2
  • Мнения: 15
Пропуснах да кажа - засега заемам позицията да говоря с разбиране, знам, че това на всеки може да се случи, и говоря, и говоря, дано се осъзнае, но просто не вдява. Склонна съм на компромиси, дори се проявявам като мекушава. Мисля, че има сериозен проблем, но не желае да потърси помощ. Винаги се е проявявал като разумен мъж, за разводите на наши близки много страдаше и въздишаше, нещо се пречупи в него, поддаде се.....Мъчно ми е, искам си го предишния, сегашния просто не го познавам, сякаш и от устата му излизат насадени, чужди думи......Просто съм много объркана.....

# 3
  • Мнения: 22 414
Щом е влюбен, ако ще и звезди от небето да му сваляш няма изобщо да те чуе. Докато не му мине влюбването нещата няма да тръгнат в друга посока. По-добре не си хаби нервите излишно. Като му мине малко влюбването ще се усети, тогава обаче въпросът е дали ти ще го искаш обратно.

# 4
  • Мнения: 15
Да, така мислех и аз преди да ми се случи - режа от раз и край, притрябвал ми е такъв. Обаче сега и аз не знам какво точно искам да докажа - може би, че имам силата да си го върна....Не знам.....

# 5
И от колко време е това? Знаеш ли коя е?

# 6
  • Мнения: 1 404
Сам ще се върне, друг е въпросът дали ти ще го искаш пак...

# 7
  • Мнения: 15
Не, не знам, има ли значение коя е - някоя....Твърди, че от около година и половина, но той се промени скоро, може би преди 5-6 месеца, не е същия, друг е.

# 8
  • Мнения: 2 556
Не ми се е случило, но за съжаление се случи на моя приятелка. Мисля, че ако някой твърдо е решил да си тръгне, по-добре човек да го изпрати по живо, по здраво или със скандал - няма значение, важното е само жената да не се моли или да се обяснява излишно с мъжа си, защото на всеки е ясно как стоят нещата, или ще му дойде акъла в главата, или не... Желая ти успех!! Само никакво молене, това ми е единствения съвет, с молби явно не става  Confused

# 9
  • Мнения: 94
Аз също не съм минала през подобно нещо, но дано и да не ми се случва.
Обаче съм се нагледала на 2 идентични случая с твоя и 2та имаха един и същ край.
Единия случай - вуйчо ми...изведнъж се влюби в друга и реши на остави вуйна ми и двете им деца...изнесе се от апартамента и отиде да живее при другата. Естествено вуйна ми много страдаше! След около 3-4 месеца вуйчо ми се вразуми и се върна при семейството си. Към днешна дата по думите на вуйна ми всичко между тях е по-хубаво от всякога /имат 12 годишен брак/.

Съвет незнам какъв да ти дам! Освен да си силна..пожелавам ти успех! И седни и си поговори хубаво с мъжа ти в името на децата!

# 10
  • Мнения: 15
Има и друго - обстоятелствата са такива, че продължаваме да работим заедно, в момента друга възможност няма. И странното е, че отношенията ни въпреки всичко са добри, винаги сме се допълвали. Имам чувството, че проблемът е само сексуален....И точно защото се допълваме ми е противно да го гледам как оглупява с всеки изминал ден.

# 11
  • Мнения: 94
Извинявам се за личния въпрос - но как ви е сексуалния живот?

# 12
  • Мнения: 15
Нормален, според мен...за изнервеното ни ежедневие

# 13
Щом отношенията са ви добри, запази ги такива, нека той да види че има добра и свястна жена. Гледай си децата и дори когато има нужда от помощ  му помагай. Също така не го отдалечавай от домашните проблеми, говори му за децата, как са в училище, слушат ли вкъщи и т.н. Нека не се чувства изолиран. Влюбен е човека, нека го разберем, но когато го държиш близо до семейството и не го караш да се чувства неполезен ще се осъзнае кое за него е по-важно и на кое място се чувства значим. Успех и бъди силна.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 345
И аз не съм минавала през това (слава богу, дано и да не ми се случва).Но щом е решил, явно не можеш да го спреш.Може би трябва да се опита просто да си изживее любовта и когато се отрезви ще поиска да се връща.Сега в новата си "любов" вижда само положителни качества, но като заживеят заедно ще разбере, че и тя е жена с кусури и не всичко е само секс.Ще види, че никоя друга няма да гледа на децата му както ти, тяхната майка...Но като реши да се връща с подвита опашка на теб вече едва ли ще ти трябва.Най-малкото ще ти е болно и обидно.
Ох де да знам, трудно ти е със сигурност...

Общи условия

Активация на акаунт