Декупаж - 23

  • 38 203
  • 220
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 165
Eхооо момичета, къде сте?  newsm78  Thinking
Такова мъртвило тук не е било никога  newsm50 . Явно сте много заети или творите яко и после ще ни взимате акъла
Диди, хич даже не сме се изплашили, много са ти хубави произведенията и като гледам доста неща си сътворила. Продължавай в същия дух.
И аз имам направени няколко неща, но първо трябва да ги  smile3509 и ще показвам.
Чао, и чакам да се появите да кажете какви сте ги вършили  Wink

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Eхооо момичета, къде сте?  newsm78  Thinking
Такова мъртвило тук не е било никога  newsm50 .

Да, бе, наистина. Rolling Eyes
Ще рече човек, че конкурс сме обявили. Mr. Green

# 62
  • София
  • Мнения: 642
Бързичко се записвам, а после ще ви чета и гледам, че закъснявам за работа.  Simple Smile
Преди време като ви гледах творенията направо се бях запалила по тоза чудо - Декупажа.
Бях си направила списък с нещата, които трябва да си купя и да започна да творя, но си го затрих някъде Sad. Моля ви да ми кажете с какво да започна, какви материали са ми най-необходими (четки, бои и др.).
Този път сериозно ще се пробвам. Особено като гледам какви коледни неща майсторите, а и има страхотни коледни салфетки в момента.

# 63
  • Мнения: 7 384
                    Раковинка и spinki ,благодаря ви! Hug Да си кажа трудно се престраших да ви покажа нещо,но вече съм спокойна.Такива красоти показвате и толкова добре приемате новите.Още веднъж благодаря.До нови срещи и чакам новите ви произведения! Hug

# 64
  • Мнения: 4 390
Нямам време да ви изброявам поименно, защото от известно време насам, не си знам къщата и все съм по чужди градове, домове, офиси, компютри, но вие си знаете, че сте страхотни и сте направили отново големи красоти!  bouquet
Didia, добре дошла! Първите ти произведения са страхотни! Поздравления!  bouquet
rainbow , трябват ти четки с мек косъм (изкуствен), акрилни бои (може и оцветители за латекс), лепило (декупажно или С200), лак (на водна или друга основа - твой избор). Това е основното. Hug

От мен, каквото съм имала възможност да снимам - (до края на албума):
http://divianna.multiply.com/photos/album/16/16#65

# 65
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Пак ще питам, пък дано някой ми отговори. Laughing
Слагате ли винаги за основа Глас медиум  или направо с акрила цапате.? В кои случаи печете изделията?

# 66
  • София
  • Мнения: 642
rainbow , трябват ти четки с мек косъм (изкуствен), акрилни бои (може и оцветители за латекс), лепило (декупажно или С200), лак (на водна или друга основа - твой избор). Това е основното. Hug


Дивиана, благодаря! Hug
Ще се оборудвам на първо време с това и ще изчета отново темите (доколкото мога). Ще трябва да видя как се започва Embarassed

# 67
  • Мнения: 4 390
spinki , аз никога не съм слагала, защото нямам. Почиствам и обтривам със спирт, след което си правя, каквото там правя. За печенето друг да каже. Аз не го практикувам (засега).

# 68
  • Мнения: 139
Здравейте,ама вас наистина ви няма!Сигурно скоро ще ни засипете с касотите ,които сега правите!
Аз поне се каня тия дни да покажа две-три неща...
Добре дошли на спинки и дидия, и на адашката крисие,и на rainbow -нали не съм изпуснала някое ново срамежливче Hug
Добре се представяте и хич не се срамувайте,а продължавайте да четете и творите  smile3521
спинки,аз също като дивианчето само със спирт трия,ама и аз не съм чувала за печене  newsm78
пекат се бои за стъкло ,които са на водна основа,ама те в декупажа не че е невъзможно,ама аз лично не използвам.това,което ползвам са акрилни бои,латекс и оцветители.после лакирвам с акрилен лак,който не мирише.При него обаче трябва да се чака да изсъхне хууубаво,повтаря се - пак хубаво съхне,понякога даже потретям,особено на чащи и чинии.НИКАКВА МИКРОВЪЛНОВА И МИЯЛАНА МАШИНА!!! Naughty а и поне две седмици не мий и не ползвай  Naughty
дано съм била полезна  bowuu Joy

# 69
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Момичета, благодаря за съветите.
Глас медиума си го купих по съвет на Мираж, защото тя ми обясни, че винаги нанасяла 1 ръка от него върху стъклото, защото иначе акрилните бои не хващали. Продължавам с опитите и ще показвам.

# 70
  • Мнения: 434
Една бутилка със зимен мотив от мен.Не мога да си качвам снимките с снимка.бг.Те ли не са в ред,аз ли....

От тук до края

http://sisssak.multiply.com/photos/album/44#4

# 71
  • Мнения: 5 790
Здравейте и от мен. Включвам се, за да кажа, че вчера отидох за първи път в Слънчоглед. Прекарат 1 час вътре, и ако не беше малката, която да ме дърпа да си ходим, щях да постоя още толкова поне.
Купих си медиум, лак, четки няколко вида и бяла акрилна боя.
Междувременно успях да направя една сосиерка, но не съм я снимала още. Ще я снимам и ще я покажа, колкото и да ме е срам  на фона на вашите красоти.  Hug
Опс... черпя за именничката днес.

Последна редакция: вт, 11 ное 2008, 10:09 от Алекс1

# 72
  • Мнения: 7 384
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА КУКЛАТА НА АЛЕКС 1!!!

# 73
  • София
  • Мнения: 310
Привет милички Hug
отдавна не съм се вясвала, но ще се отсрамя, нямам време да пиша,
ще го направя по-късно, но искам да се похваля
осъществих първата си продажба и даже вече имам няколко поръчки Crazy newsm44 newsm62
не мога да си намеря място от кеф
ето от тук до края
http://marinskyy.multiply.com/photos/album/10/10#20

до после Hug Heart Eyes

# 74
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
marinap , страхотни неща си направила.

Момичета, когато фона ви е тъмен, а салфетката е светла как процедирате - мацате по малко бяло отдолу ли? Как залепяте големи парчета салфетки, много ми се късат и сбръчкват?

Общи условия

Активация на акаунт