Вечно бременна...

  • 2 023
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 170
На бебето хич не му се излиза май,но е скучно да седиш и да чакаш и всеки да те пита какво става и ми се налага да успокоявам другите и да им викам,че има време...

# 1
  • Мнения: 5 577
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Разсмя ме от сърце!
Не се притеснявай, ще "излезе" до няколко дни.
А за околните измили някаква шега, с която да им затваряш устите.
Например, "да, аз съм един от малкото слу4ай, които ще бременеят 10 месеца, случва се мноооого рядко"

 smile3532

# 2
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ахъм, търпение тряба. Наслади се за последно на спокойствието си. После ще се чудиш на кой свят си. Crazy
Събирай сили и мисли ведро, не мож си представиш колко е прекрасно да си родиш бебе...
С пожелания за леко раждане и живо, здраво бебче!

# 3
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Споко, ще излезе, къде ще иде? То не че на него не му се излиза, ами май че ти си по-нетърпелива да го гушнеш. Това е нормално състояние в края на бременността. Laughing Леко раждане желая и здраво бебче Praynig

# 4
  • Мнения: 1 170
преди се притесняваш да не се роди преждевременно,а сега пък да не преносиш,кандидат майката все си намира поводи за притеснения, а може би те едва сега почват

# 5
  • Мнения: 128
и аз бях бременна 10 месеца, като слончетата(пък и така изглеждах) pregnant
сега това още е повод за майтап като се сетиме, но не е важно. важното е да си родиш едно хубаво и здравичко детенце, което ти го пожелавам от все сърце.

# 6
  • ново
  • Мнения: 5 887
Хич не се притеснявай и моя термин беше за 20 юни, но бебето изчака до 9 юли. Роди се бяло и хубаво и следа нямаше от преносване. А на всички които непрекъснато ми задаваха въпроси казвах - ХУБАВИТЕ РАБОТИ СТАВАТ БАВНО. Леко раждане  bouquet

# 7
  • Мнения: 368
Особедно момента с успокоението на другите , че има време е много досаден. То не стига че ти е напрегнато..............
Важното е че не ти е останало вече. Със сигурност ще е скоро.
Леко раждане ти желая и най здравото и сладко бебче.

# 8
 Laughingне се тревожи,както имаме лаф с нашия татко"да се опече по-добре във фурната Wink"
като му дойде времето...бебо сам 6те те извести Simple Smile
леко раждане и за двама ви newsm10

# 9
  • Мнения: 1 170
на всички които непрекъснато ми задаваха въпроси казвах - ХУБАВИТЕ РАБОТИ СТАВАТ БАВНО. Леко раждане bouquet
това много ми хареса

# 10
  • Мнения: 456
Да и аз по едно време си виках , че сигурно ще съм единствената дето не е родила и си стои вечно бременна  Crazy Crazy Crazy . Че дори като ми назначиха дата за предизвикване 7 септември и доктора ме бъзика - а, 7 октомври нали??? #2gunfireЕ, той се роди преди това , тъй че спокойно - все ще се появи на бял свят!!!!Успех и безпроблемно раждане!!!  bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 1 402
И аз не вярвах, че ще родя  Mr. Green преносих 7 дни, но бебнцето ми нямаше следи от пренасяне просто тогава и е било времето.  Леко раждане и спокойно и твоят ред ще дойде.

# 12
  • Мнения: 1 680
ако цикъла ти е по- дълъг е нормално малко да преносиш. Изнервящо е да чакаш и да чуваш "Айде бе не роди ли?".
Докато чакаш можеш да се захванеш пак с основното почистване, да потанцуваш като щур тиинейджър, да направиш кросче в парка и др.
А ако не те мъчат киселини, я си полегни с книжка в ръка...

Айде леко раждане.

# 13
  • Мнения: 1 170
големи разходки,голямо чистене,простиране,качене на пердета...,а бебчо само си поритва блаженно от вътре Laughing

# 14
  • Мнения: 269
Няма къде да иде, ще си се роди!
Стискаме палци за леко раждане. thumbsup

Общи условия

Активация на акаунт