На фирмено парти. Със или без половинката?

  • 2 923
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
Жена ми напира да идва на фирменото парти. Не знам как да я разкарам, все пак не искам да ми разваля веселбата. Как стои въпросът при вас?

# 1
  • Мнения: 97
При нас въпроса не стои - г-жата е началник, смея ли да не я взема??

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Все ми е едно. Половинката ми няма фирмени партита, а и познава всичките ми колеги.

# 3
  • Мнения: 3 405
Без.
Ще ходим да се напиваме фирмено, когато (ако) заработим заедно.
Дано данните от анкетата са достатъчен довод жена и да не дойде с теб  Laughing

# 4
  • Мнения: 871
Бе разкарай я завинаги, щото цял живот ще иска нещо Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 4 300
Без. В работата си минава за зъл и строг. А аз съм весела и пърхаща, ако идем заедно или той трябва да се държи мило или аз да се правя на зла Mr. Green.

Обаче пък напоследък често се налага поради многото ангажименти през викендите да се мъкнем заедно ( тримата) по кафета с приятели / приятелки. Не мога да кажа, че е най доброто решение, но алтернативата е да не се видя с никой Rolling Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 12 554
Без. Това и фирмено парти, не семейна сбирка.

# 7
  • Мнения: 1 897
Ако в поканата за фирменото парти изрично не е упоменато, че половинките ни също за поканени да присъстват-без. Иначе е проява на лош вкус.

# 8
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
казваш не е семейно събиране и край. какво има да се пазарите.

# 9
  • Мнения: 212
Бе разкарай я завинаги, щото цял живот ще иска нещо Crossing Arms

Това наистина е разумен съвет. Жените нямат мяра и угодия. Ако сега й подадеш малкото си пръстче тя ще ти налапа ръката до лакътя. Ако сега отстъпиш, утре ще иска да идва с теб когато излизаш с приятели да пийнете нещо по мъжки или когато ходиш за риба.

# 10
  • Мнения: 1 813
Мога да ти кажа на ЛС как да я "разкараш", но само ако обещаеш тук в темата,че ще вземеш мен на партито.  Flutter

# 11
  • Мнения: 4 292
Ако в поканата за фирменото парти изрично не е упоменато, че половинките ни също за поканени да присъстват-без. Иначе е проява на лош вкус.
На същото мнение съм!

# 12
  • Мнения: 3 423
Убий я. И прибери оръжието на топло.

# 13
  • София
  • Мнения: 565
Както са казали хората проява на лош вкус е да я взимаш, ако не е упоменато в поканата. Просто и го обясни. Какво толкова

# 14
  • София
  • Мнения: 3 064
Ходила съм с мъжа ми на такива партита, с покана, разбира се, всички бяха с жените си, ама скукаааа. Следващият път - без мен! Чудя и се на твойта какво напира, сигурно заради нездрава ревност, друга причина не мога да намеря. А, може и да си пада по някой колега.

Майтап Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт