Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 64 отговора

Targovishte

Ве4е сме по4ти на годинка и се 4удя с какво мляко да продължа. Става въпрос за АМ. Например на Нестле Джуниър? А има още едно на Нестле пак за след годинка? Пълномаслено или нискомаслено да избера? Общо взето искам мнения, 4е съм в 4уденка  Crazy

Цитирай

Белгия/София

Може което и да е АМ за тази възраст, може и обикновено прясно мляко. И двете са ок и майката преценява и избира.
До 3-годишна възраст детето трябва да приема пълномаслени млечни продукти.  Peace
Цитирай

под някое тепе

да, Нестле Джуниър е добро - поне е "чисто" и не е сладко и "плодово"  Peace
Цитирай

аз ползвах на Нестле Джуниър
Цитирай

by the sea

Големия ми син до 2 1/2г беше на Нестле Джуниър.  Малкия смятам обаче да го продължа с Нутрилон, че гледам вече са пуснали ''тройка'' за след годинката.
Цитирай

У дома !

и ние наближаваме годинката и аз съм в същата чуденка......до сега съм давала Нутрилон 1 и 2,но се замислям за Нестле Джуниър  newsm78 или да продължа с Нутрилон 3....какво ще ме посъветвате,а мами?
Цитирай

Аз давам Фризо 3.  Very Happy Макар че, някои отричат тройките.
Цитирай

София

И аз ! Защо да ги отричат за първи път чувам Thinking
Цитирай

Аз започнах с  Нестле Джуниър 1+.
Цитирай

Под тепето

Хм, ние сме на две години и още си го пием вечер Фризо 3.
Цитирай

Targovishte

А каква е разликата между Нестле Джуниър 1+ и Нестле, което не се води Джуниър, пише че е пълномаслено мляко за след годинка. По състав са почти едни и същи двете млека, т.е. обезмаслени. Е, тогава как да давам пълномаслени, когато специалните млека за тази възраст са обезмаслени, нещо не мога да разбера  Crazy Или не правя разлика между обезмаслено и пълномаслено -  Rolling Eyes  Thinking

А иначе за чистото прясно мляко ще изчакам още малко, може би след година и половина.
Цитирай

София

Ве4е сме по4ти на годинка и се 4удя с какво мляко да продължа. Става въпрос за АМ. Например на Нестле Джуниър? А има още едно на Нестле пак за след годинка? Пълномаслено или нискомаслено да избера? Общо взето искам мнения, 4е съм в 4уденка  Crazy

Щом е бил на НАН досега, значи продължаваш с Нестле Джуниър 1+
Досега Нестле Джуниър си беше едно мляко за деца над 1 годишна възраст. След като направиха проучвания от компанията решиха и направиха леки промени в състава на млякото за деца от 1 до 2 години. И затова сега са разделени Джуниър 1+ и 2+
По същество колосална разлика със старото Джуниър няма.
Цитирай

Белгия/София

Всички детски млека са обезмаслени. Затова в доста страни педиатрите препоръчват след годинката да се премине на обикновено, пълномаслено прясно мляко.  Peace
Цитирай

След навършване на годинката минахме на Аптамил 3.
Цитирай

под някое тепе

По същество колосална разлика със старото Джуниър няма.

само дето намалиха  грамажа  Rolling Eyes сори за отклонението  Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 64 отговора