Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 75 отговора
Здравейте дами, аз незнаех към кого да се обърнас лед случая, затова реших че тук е най-добрия начин да си излея мъката. Д-р Тенчо Войников(Майстор по традиционна китайска медицина) се възползва от пациентките си по време на масаж. Случаят е ужасяващ. Аз отидох за подкрепа,за лечение, за да се почувствам по-добре, но в крайна сметка излизам със схванат врат и опипано тяло. Този човек не знае мяра, той просто е луд. Не  предполагах, че е възможно да ми с еслучи, но ето ,на! Имам само една молба - моля ви разпространете името на този човек и го запомнете. Надявам се да не Ви се случва да попадате на него. Ако ви се наложи в никакъв случай не посещавайте кабинета му. Той е долен лъжец и мошенник. Помогнете ми да разпространя тази новина. http://www.geocities.com/tv_medic/[/ftp]това е страницата му. Моля ви,подкрепете ме. #Crazy Thinking
« Последна редакция: ср, 29 окт 2008, 11:37 от kazumi »
Цитирай

На погрешната планета

Защо не прекрати масажа още в началото и не му потърси сметка за поведението newsm78
Цитирай
защото масажа беше приключил вече. той просто седна и започна...а масажа беше приключил
Цитирай
Какво да правя според вас, към кого да се обърна незнам.... #Cussing out
Цитирай

Ееееей там!

мазнярска физиономийка има човека
Цитирай

София

В полицията, разбира се, къде.
Цитирай

Utopia

kazumi, според мен действията му са недоказуеми. Докато не се свържеш и с други пострадали пациентки, нищо няма да стане, на който искаш да се оплакваш.

Иначе от каквото ти се оплакваш, някой може специално за това да ходи. Така че, в желанието си да предпазиш и други, да не излезе, че му правиш реклама  Laughing Бъзикам се, представям си колко гадно се чувстваш.
Незнам дали има още Господари на Ефира, ама нали те преди правеха такива постановки със скрита камера и т.н., незнам, за друго не се сещам.
Цитирай

Моля ви,подкрепете ме. #Crazy Thinking

Как точно?
И откъде да знаем, че не клеветиш невинен човек?
И аз от масаж излизам с "опипано" тяло, така да се каже, ама нали това е част от метода, контакт...
Защо не подадеш оплакване в полицията? Също така, ако се изисква разрешително, за да практикува, се оплачи на който му е издал разрешителното. За друго не се сещам.
Цитирай
Да,жалко,че няма много неша,които могат да се направят. Но се надявам, че поне ще успея да предпазя други жени от същото унижение,което аз изживях. Аз ще се опитам да направя всичко възможно за да разпространя новината. Благодаря за подкрепата.Пишете мнения .
Цитирай

Обади се на "Господари на ефира"
Цитирай

защото масажа беше приключил вече. той просто седна и започна...а масажа беше приключил
какво е започнал? newsm78
Цитирай

Germany

А ти как реагира в момента? Защити ли се? Показа ли му, че ти е неприятно? Тегли ли му една майна?
Масъжът приключи и той седна да те обарва....и ти какво? newsm78
Цитирай

София

А ти как реагира в момента? Защити ли се? Показа ли му, че ти е неприятно? Тегли ли му една майна?
Масъжът приключи и той седна да те обарва....и ти какво? newsm78
newsm78
Цитирай
"Моля ви,подкрепете ме. "  казва авторката,но пък аз не вярвам на  думите й. Съжалявам, kazumi .
 Има си  полиция за такова деяние.Да се бе сетила веднага да ги уведомиш тях. Друг е въпроса полицаите какви мерки биха предприели .Дали полицаите щяха веднага да те закарат до съдебна медицина за генекологичен преглед и за други  доказателства за сексуалния контакт. Една скрита камера би свършила иделна работа да разберем доколко е вярно,че : " Лекар тормози сексуално пациентките си-Д-р Тенчо Войников"  А  и аз не прочетох да си крещяла,да си се дърпала...нали за изнасилване става дума или не съм разбрала? Каквито и да са  били действията на доктора спрямо теб,би било редно да се опълчиш и да не се оставиш да те тормози сексуално.Но както и да е,да не се откланям .

Ако авторката не темата kazumi   с нищо не се е съпротивила  при самия доктор ,нищо не й пречи да отиде пак,но въоръжена със СРС-та,това е моя съвет.
« Последна редакция: ср, 29 окт 2008, 19:47 от пловдивчанка »
Цитирай

Journeys end in lovers meeting.

какво изнасилване, пловдивчанке  ooooh! "сексуален тормоз" и поглед може да е. пипане пък съвсем! и как се доказва такова нещо, имаш ли представа? айде, прочети се пак какво си изписала.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 75 отговора