Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 29 окт. 2008, 11:42 ч.

ксеникал и редуктил

• 2 393
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте видях че има много написано по темата но никъде не намерих отговора на моя въпрос.
Можи ли едновременно да се приемат ксеникал и редуктил и според вас ще има ли по голям ефект ако се приемат заедно.
Благодаря Ви предварително.

# 1
  • Дупница
Aз лично пия редуктил и съм доволна от резултата.Много килограми ли искаш да свалиш,че искаш да комбинираш редуктил и ксеникал?Аз лично нямам опит с тази комбинация,ако искаш опитай първо с едното,после с другото и така няма да има от какво да се притесняваш.   bouquet

# 2
да искам да сваля 25 кг Cry

# 3
  • Дупница
Горе главата!Аз свалих с редуктил около 22кг от август до сега,но имам още много.Така че,недей да се отчайваш.Успех!  bouquet

# 4
  • в офиса
Този въпрос би трябвало да зададеш на лекар,а не във форума.
Аз съм свалила тази година 37кг,но с диети и упражнения-без химия.
Така че с повече воля и постоянство ще се пребориш с излишните кг Peace

# 5
  • София
Здравейте,след много четене за тези два продукта искам да попитам дали е задължителна консултация с лекар ,за да се приемат тези лекарствени средства?Аз родих преди 3 месеца,но през бременността качих много килограми  и сега искам да сваля около 25-28 кг.Вече не почти не кърмя,но когато спра мисля да започна да пия редуктил,дали има резултат,в.въпреки че при всеки организъм  е различно?Много искам да отслабна ,но до пролетта има много време,за да започна активно да се занимавам със спорт,но дотогава смятам да го взема.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт