Да стоплим зимното моренце със сладки клюки и кафенце

  • 17 612
  • 239
  •   1
Отговори
  • Мнения: 448
Тъй като предната тема стана много дълга,пък и зима иде - варненски мами заповядайте в зимната ни темичка
Само ще помоля да помогнете за линк към предната тема,че нещо не ми се получават нещата Embarassed,а ако някой го пусне вместо мен ще черпя  love001

На раздумка, рибка и бирка, хайде във Варна на сбирка!

Последна редакция: ср, 29 окт 2008, 13:07 от wa_wa

# 1
  • Мнения: 127
за съжаление четвъртък,събота и неделя ще отсъстваме  Cry дано другата седмица успеем! Весели игри за малките, безгрижно кафенце за мамите   Hug

# 2
  • Мнения: 448
 wa_wa ,благодаря за помощта newsm51    

# 3
  • Мнения: 11 897
Честита ни нова темичка!Maraia 06, мерси!Виждам, има линк към старата!
Весели и ползотворни срещи!

Утре ви чакаме в "1001приказки" 17-17.30ч.
lilia_n_s, всеки път си говорим за теб!Ще помислим за среща в удобен за теб ден и час, всички с нетърпение чакаме срещата с най-младия член на нашата славна дружина!Ние всъщност обмисляме да преместим срещите в почивните дни, заради ранното мръкване.

Кокона 68, надявам се, че знаеш къде е клубчето, ако имаш затруднения пиши ми на лични!



Дидка, ако знаеш и теб с какво нетърпение те очакваме!

Очаквам с нетърпение всички момичета, малкият ми разбойник също  чака тези срещи.

Иланг-Иланг, зрънчовците и солетите май ще ги караме вече с тирове, тъй че помисли си! Simple Smile

# 4
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 492
Ako има мераклии за разболяване ще дойдем.Детето ми още се лекува от един юнак,на който "нищо му няма,но не го пуснаха в градината".Пийнете по едно за наше здраве

# 5
  • Мнения: 448
Ako има мераклии за разболяване ще дойдем.Детето ми още се лекува от един юнак,на който "нищо му няма,но не го пуснаха в градината".Пийнете по едно за наше здраве

Бързо оздравяване на куклата и следващия път да сте на линия,че ако знаете какъв красив младеж се появи в нашата компания Grinning

# 6
  • Мнения: 79
Знам къде е.Ще дойдем.Ще има ли моми за моя хубостник?

# 7
  • Мнения: 11 897
Оооо,Кокона 68 , имаме моми, коя от коя по-хубави и гиздави!Не зная дали ще дойдат утре, ама никак не са за изпускане!
А моето диваче не знам какво да го правя, защото тази вечер не стига че измъкна и изяде два детски шоколада от хладилника, ами и сега мина през три тъмни помещения, за да си пусне телевизора.Аз дете ли си осинових или коте.Отивам да въдворявам ред

# 8
  • Мнения: 1 612
Наистина няма да е лошо да помислим за почивните дни. Пък и вече в 17-17.30 си е много тъмно.
Ние също не сме за срещи, че имаме някакви бактерии по нослето, но предполагам, че за другата седмица ще сме на линия.

Поздрави!
  bouquet

# 9
  • Мнения: 448
lilia_n_s,чакаме те с нетърпение,да нацелуваш малкия бонбон от нас и бързо да ги преборите тези бактерии Hug

# 10
  • Мнения: 448
Момичета,аз пак нещо не съм разбрала - утре ще ходим ли на театър или го оставяме за неделя?

# 11
  • Мнения: 11 897
Аз няма да мога.
Утре е Задушница , покрай което имам ангажимент, а в неделя ще идва една приятелка, с която не сме се виждали отдавна.

На 7.ноември е мюзикълът "Мечо Пух", от 18ч., продължава 50 минути.Хайде да ходим, аз поемам ангажимент да купя предварително билети, като живееща най-близо до театъра./В драматичния театър ще е/Моля, давайте заявки, най-късно в сряда ще купя билетите!

# 12
  • Мнения: 448
Има ли други желаещи за куклен театър в събота или неделя?
 Светкавица нас ни брой за мюзикъла,но пак ще се чуем допълнително,че до сряда има още доста време(дано да не излезе нещо)

# 13
ЗДРАВЕЙТЕ!Да, много ми се ще да отидем на театър,но за съжаление ние вече сме болни ,но за "Мечо пух"на 90%сме там,само да оздравеем

# 14
  • Мнения: 448
Ох,ние май ще пропуснем "Мечо пух",от вчера Марти е с хрема и конюнктивит,направо ми писна вече от тази ясла smile3514,сега цяла седмица ще трябва да си стоим в къщи.
Педиатъра каза,че за около 4-5 дни трябва да мине,та ако оздравеем до тогава ще дойдем

Общи условия

Активация на акаунт