Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора

В днешното си интервю пред Валерия Велева във вестник "Труд", Ахмед Доган говори за Ахмед Емин своя секретар който се самоуби. Много любопитни неща казва Доган и интересни, но това е друга тема.
Направи ми впечетление неговото определение за това какво е работил Ахмед Емин при него. Той го нарича "мъжка секретарка". Ахмед Емин му е била неговата "мъжка секретарка" Такова определение за вид професия чувам за пръв път. Каква според вас е тази професия "мъжка секретарка", вие виждали ли сте мъж който да работи като "мъжка секретарка" във вашия офис или изобщо някъде.
На мен лично ми се струва голяма обида да кажеш за един мъж, че работи като "мъжка секретарка".
Цитирай

Мъжка секретарка е все едно женски секретар. Не знам защо Доган е избрал да се изрази точно по този начин. Един колега в нашия офис е на път да стане нещо такова. Съвсем скоро заяви, че смята да си купи и дамски превръзки, за да влезе по-добре в образ. Мисля, че не му е особено фън от цялата работа, ама със сигурност му е през шуя дали има такава професия.
Цитирай

нещо като медицински брат
Цитирай

или мъжка сестра 35
Цитирай

"мъжка секретарка" свързано с Ахмед Доган, направо страшни асоциации ми навява.  Mr. Green
Цитирай

а, това е по-якия вариант  Laughing

В случая Ахмед Доган искаше да покаже колко незначителна позиция е заемал Ахмед Емин в йерархията на ДПС.
Цитирай

Каква според вас е тази професия "мъжка секретарка", вие виждали ли сте мъж който да работи като "мъжка секретарка" във вашия офис или изобщо някъде.

Виждала съм в офиса на една приятелка. Прави същото, което правеше преди "женската секретарка".
Цитирай

София

О, това е следващата екстра, която ще получа в израстването ми по йерархичната стълбица.
Личен асистент гей.
Когато ми се случи, ще знам, че съм достигнала висините в кариерата ми и ще се пенсионирам, защото няма какво да ме мотивира да вървя напред.
Цитирай

"мъжка секретарка" свързано с Ахмед Доган, направо страшни асоциации ми навява.  Mr. Green
Аха, и на мен  #Shocked
Цитирай

София

Учудва ме, че точно това те е впечатлило в интервюто.  А има толкова много върху което да се порасъждава..
Цитирай

Galaxy 13197853088

има и длъжност "Държавен секретар" в щатите .... сега като е кондолиза "дъжавна секретарка" ли да я титуловаме?
Цитирай

Неслучайно са казани точно тези думи. Това е омаловажаване на поста заеман в партията и не на последно място - личността Ахмед Емин.
Цитирай

Here, There and Everywhere

Секретар в САЩ е съвсем различно от секретарка в БГ, особено що се отнася до естеството на работа.

И аз като Бо мисля, че този израз не е случаен.

В момента на рецепцията при нас имаме мъж, който освен друго отговаря на основния номер, прехвърля разговори, поръчва консумативи, включително кафе, чай, вода, сменява кърпите в кухнята и пр. Казваше ми, че в началото му било странно, преди е работил друго, но вече е свикнал. Всички го уважават, защото си гледа работата сериозно.
« Последна редакция: ср, 29 окт 2008, 18:29 от pirinka »
Цитирай

София

Абе при мен асоциациите вървят така - мъжка секретарка на турчин - нещо е ставало в задния двор...
Цитирай

Да, разбира се, Дилянка. Защо да не робуваме на клишетата? Толкова е удобно.
Мнението ми е като на Бо_
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора