Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 29 окт. 2008, 14:23 ч.

Кои са "малките" мами?

• 5 922
  • 95
  •   1
Отговори
  • София
Нарочно казвам малките, защото всички сте млади мами  Laughing
Тааа дълго време се колебаех дали да пусна подобна тема, защото си мислех, че е смотано, но в крайна сметка реших, че няма какво да загубя. А и все пак това е нещо като сайт за запознанства.
Та въпроса ми е, кои са"малките"  мами от София - 18,19,20,21,22г... докато се считате за малки   Mr. Green
Аз съм на 20 и си имам бебче на 3 месеца. Но си нямам приятелки мами, които да са горе долу на моята възраст. И сега се питам дали няма някоя "малка" мама като мен, която би искала да си общува с мен  Embarassed   не, че имам нещо против мамите над 30, но те сами ме гледат странно, когато се засечеме някъде по паркове и градинки понеже изглеждам на 16  Laughing . Мене и бебко  можете да ни намерите в кв. Драгалевци, кв. Емил Марков и близкия южен парк. По-рядко в центъра. А да и в СУ също  Rolling Eyes   Laughing
Това е за сега, повече по-късно ако има въпроси. 
  bouquet

# 1
  • Белгия/София
Хубава тема.  Simple Smile Дано си намериш малка мама  Hug

# 2
  • кв.Изток
Не попадам в категорията... Wink

# 3
Мен можеш да ме намериш в СУ кой факултет си... предполагам задочно! Аз съм на 20 Sunglasses бебо е на 5 месеца. Ама съм в кв. Бъкстон Confused И при мен е същата историята с майките към 30г Confused

# 4
  • ПЛОФДИФ
Сладурки....   bouquet  bouquet  bouquet

# 5
  • София
Хайде като една бъдеща "малка" мама да се запиша Simple Smile На 23год (а и на визия съм същински дечко) и чакам бебе януари месец Wink Ама пък съм далеч в западните райони (Света Троица) Wink И все пак се записвам в отбора Simple Smile

# 6
  • София
фф   Психология, втори курс, редовно  Peace

# 7
  • Белгия/София
Аз съм на 34, но не съм имала проблем да си общувам с малките мами, нито ги гледам странно.  Laughing Не сме за изхвъляне, ей   bouquet

# 8
Аз съм от"средните" мами Heart Eyes
Не попадам в категорията Hug
Успех в търсенето на сродни души  bouquet

# 9
  • BG
Май не съм в категорията,на 27 съм. Thinking

# 10
  • София
не съм казала такова нещо, блонди! може да разширя търсенето и на по-"големи" мами, които нямат нещо против "малките"

# 11
  • София
Здравейте и от мен  Hug
На 23 г съм и съм от Люлин, а сина ми е вече на 2 г и 6 месеца.

# 12
Присъединявам се към вас! На 21 съм, а какти личи по линийката скоро ще ставам мама! Живея в Надежда. Наистина не мога да си обясня защо някои(подчертавам защото не се отнася за всички) по-възрастни мами ни гледат така  smile3556 все едно че сме ненормални? Аз лично много се радвам като видя някоя жена с тумбаче или бебченце, без значение дали изглежда на 20  или на 40.   bouquet

# 13
  • гр.Пловдив
Въъъпреки,че съм на 23 все още се смятам за малка мама,защото беба я родих на 22,а и имам едно ангелче,когато бях на 19  Confused  а и визията ми е съвсем младежка.Но,за съжаление съм от Пловдив.И аз не си общувам с никого.Обикалям си сама като откачена,но така ми е по-хубаво.Нещо ме дразнят градински разговори от сорта "...вие какво ядете и какви памперси ползвате...  Rolling Eyes Не,че нещо,ама...адски досадно.Определено има и други теми за разговори.Но може би наистина възрастта е определяща  Thinking

# 14
  • София
Аз съм на 27, но пък се подвизавам в Драгалевци, а както се вижда скоро ще имам още едно дете, така че ако искаш пиши ми на лични да се срещнем на разходка.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт