Плевен - 68

  • 32 630
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 846
Деси,досега не са ги водили в театъра.Ще поставя обаче въпроса Wink.
Момичета,открих в темата Торенти за детски филми едни страхотни детски игри ,хубави са наистина.Копирам директно мнението на една съфорумка
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=144096&hit=1Малката русалка игра PS ISO
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=144217&hit=1Спящата красавица игра PS ISO
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=136799&hit=1Пепеляшка игра PS ISO
 Има игри и за Синдбад,Херкулес и др.

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Ние купихме маслен радиатор миналата година за спалнята и съм много доволна.
Kemsi,и аз мисля,че за малко бебе най-добре е маслен радиатор. Климатик в стаята на бебе не ми се струва много удачно,но ако няма друг вариант ,няма как.

ДеЩо, наистина пролетта до нас на Мара Денчева махнаха една пързалка, пластмасова и заринаха пясъчника, другата точно до блока ми от най- старите с огрома пързалка, земно кълбо и други подобни си стои и е много опасна според мен. Ако искаш мога да ти пратя снимки,че преди не ми остана време.

# 17
  • Мнения: 3
много ни е кофти разположението на стаите, но май ще се спрем на варианта климатик в едната стая и радиатор в другата... newsm78така май ще е най-добре.

Нади Миши, видях, че си на Мара Денчева. Май сме комшийки  Hug .За коя площадка по-точно  говориш?

# 18
  • Мнения: 1 951
Ходихме на мюзикъла, Митко е много доволен  Grinning И на мен ми хареса. Бяхме с Атракция и Пламси, която има само един корем и грам излишни килограми, а само се оплаква че е дебела  Mr. Green

Кемси, ние в блока, в който сме в момента и надявам се още само няколко месеца, нямаме парно. Самият блок никога не е имал инсталация.
Стаите са ни с климатици, не съм видяла нищо обезпокоително за Митко. Отгледан е така, роди се през февруари.

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 973
ДеЩо не съм пращала аз снимките на детските площадки от Сторгозия, но за мен много опасни има в градинката пред блок 5 и на една малка площадка под Технопрогрес . Пързалките са от пластмаса и метал, но пластамсата е ужасно изпочупена и зеят опасни дупки.

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Кемси, аз сега не живея там, а ходя на гости на майка и татко. В 6-ти блок е това.А то не е и площадка вече, но е м//у моя блок и къщата . Сещаш ли се къде е?

# 21
  • Мнения: 2 111
ДеЩо не съм пращала аз снимките на детските площадки от Сторгозия, но за мен много опасни има в градинката пред блок 5 и на една малка площадка под Технопрогрес . Пързалките са от пластмаса и метал, но пластамсата е ужасно изпочупена и зеят опасни дупки.
Мисля че точно това са опасните площадки на Сторгозия,които ги имаше снимани и доколкото си спомням щеше да ги снима evak,поне тази пред Технопрогрес.

Последна редакция: ср, 29 окт 2008, 23:02 от erota

# 22
  • Мнения: 4 390
Отопляваме се с климатик и маслен радиатор /от онези старите, тежките, дето нямат грешка Sunglasses/. Това, докато пуснат парното. Климатикът работи денонощно, така ще е и през зимата, защото и да има парно, не е кой знае колко топло /усвоили сме балкон, имаме огромни витрини и радиаторът не стига да затопли цялото помещение, а и почти нямаме вътрешни врати у дома/.
Велина като бебе съм я гледала на парно, но не се плаша от мисълта, да отгледам бебе на климатик. Чистя редовно филтрите, йонизаторът е включен, проветрявам - нямам никакви оплаквания вече 3-та година.

Валенце, благодаря за линковете, но на мен ми затриха акаунта в Замунда и вече половин година не успявам да си създам нов. Sad Голяма мъка ми е, защото авантата е бедна откъм детски, игри пък изобщо не знам дали има, а в Замундата има всичко...

# 23
  • Мнения: 5 272

Клуб Сладури е затворен ,вдигнали им наема и ще се местят ,но още незнаят къде.
ЕЕЕ,наистина ли Sad Много жалко,дано намерят скоро ново помещение,защото са много мили и двете жени и си вършат страхотно работата. Вие май ще отпаднете с рожденния ден от там?
Все се каня да питам Пламси - абе случайно да не работиш срещу мосю Бриколаж в една уличка,някаква ветеринарна аптека ли беше? Преди няколко дена ходихме с мъжът ми там да търсим разни строителни материали и ми се стори позната физиономия,и днес пак минахме от там и май пак на теб  я направих тази жена.Дали съм се припознала newsm78
Деси,браво Simple Smile Ще гласувам пак за този кмет Simple Smile Ако изобщо вече може,май му тече последния мандат?

# 24
  • Мнения: 765
Здравейте, момичета   bouquet
не съм писала отдавна, но ви чета тук всеки ден.
Де Що , снимките от Сторгозия са мои.
Значи една изпочупена, голяма пързалка/от тези с тунелите-поизгорена даже/ и още едни железа от катерушка са в градинката пред пети блок. Пред поликлиниката.
Другите снимки от разнебитените люлки и пързалката без стълби и още една пак такава голяма пързалка изгорена и страшно опасна са от площадката пред технопрогрес. Там е и игрището с ужасните стърчащи ръждиви мрежи. Там до нея в момента почна строеж. Точно между блока и ОДЗ Гергана. Тук на Сторгозия смело мога да твърдя, че не са премахнали нито едно такова съоражение в близките отминали четири години. на видни места са.

# 25
  • Мнения: 4 390
Цитат
май му тече последния мандат
Да.
И на мен ми допада, съжалявам, че ще освободи мястото.
Дано случим на следващ кмет, че историята какви кметове на Плевен познава... Whistling

# 26
  • Мнения: 765
Кога са следващите избори за кмет? Предлагам да кандидатираме някой от БГ мама  Grinning

# 27
  • Плевен
  • Мнения: 1 357

Клуб Сладури е затворен ,вдигнали им наема и ще се местят ,но още незнаят къде.
ЕЕЕ,наистина ли Sad Много жалко,дано намерят скоро ново помещение,защото са много мили и двете жени и си вършат страхотно работата. Вие май ще отпаднете с рожденния ден от там?

Ани,май обърка клубчетата Heart Eyes
Този за когото си мислиш е Дребосъче(срещу ДНА),Сладури е на "М.Денчева" ,жената  там е една и двете се убедихме,че не е от много милите. Tired

# 28
  • Мнения: 4 390
Хо-хо, като независим кандидат.
Веднага ще му съберем 5000 гласа или колкото там са нужни. Mr. Green

# 29
  • Мнения: 5 272


Ани,май обърка клубчетата Heart Eyes
Този за когото си мислиш е Дребосъче(срещу ДНА),Сладури е на "М.Денчева" ,жената  там е една и двете се убедихме,че не е от много милите. Tired
Ох,успокои ме Simple Smile Ама те всичките с едни еднакви имена.

Общи условия

Активация на акаунт