Плевен - 68

  • 32 647
  • 283
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 951
Да ви покажа, какви хубави работи видях:

http://www.misto-bg.com/kidskit/toilet-trainer.htm
http://www.misto-bg.com/kidskit/sleep-safe.htm

Сега трябва и да намеря колко струват.

# 61
# 62
  • Мнения: 1 951
Отказах се, Валенце   Shocked Mr. Green
Поне от второто. За стълбичката за тоалетна ще помисля  Rolling Eyes

# 63
  • София
  • Мнения: 9 850
И според мен второто е ненужно.Мими от две годишна спи на ъглово легло,Бубка от тригодишна.Просто им подпъхвам под долния чаршаф по една възглавница да не се изтърколят.
ама седалката за тоалетна си струва,според мен.

# 64
  • Мнения: 506
Stela se rodi na 16.10.2008

# 65
  • Мнения: 2 070
Джина, ще попитам не може ли ние да закараме нещата. Само да се организираме все пак тука повече майки и да занесем повече неща, може после около коледа пак. Валенцето нали  и те са с кола. Да не ходим на праче, ами наведнъж. Аз нали съм ревлива може  ида се престраша да дойда този път и може да взема Яна за кураж, пред нея няма да се разрева сто про. Така си преодолях с нея страха от зъболекар, не исках да и внушавам и на нея страх. Поне  тази група имате ли им доверие, че нещата ще останат там и няма да се пасират някъде? А иедва ли пласират стари дрешки...

# 66
  • Мнения: 1 196
ice_, да ти е жива и здрава    bouquet


Джина, защо не свиркаш за дома  Wink     Няма проблем да закараме багаж, само искам по-рано да знам   Hug

# 67
  • Мнения: 4 390
Всяка сутрин, след 8.45-9.00 ч. съм свободна. Нека не е само събота и неделя, че тогава мъжът ми си идва и се гледаме. Laughing
Когато решите през седмицата, бих могла да закарам нещата.

Цитат
че нещата ще останат там и няма да се пасират някъде
Joy Как ме разсмя... Hug

Аз лично съм с резерви към персонала като цяло. Confused Пласират... което става го носят внучките и внуците им. И с играчките е така... По-хубавите хващат крака. Sick За жалост.

ice_, да ви е жива и здрава госпожичката.  bouquet

# 68
  • Мнения: 2 070
Уф, ами и аз бързам, клавиатурата и тя зацикля, изпускам букви.
Да ви кажа каква мафия сме бг мамите. Сутринта Грета нарамила Димана на конче и ми звъни долу на входната врата  около седем и полвина. Аз още по пижама.Намерила ключ за кола на стълбите. Взех го и разбрах кой има такава кола във входа, попитах и се оказа, че наистина е на тези хора. Внучката го дала на дядо си да го пази, а той на възраст..ама няма да го издам, ще си мълча, добре че той ми отвори вратата и го взе.

Чак вчера си подадох най-после документите в социалните за еднократната помощ. детските и тях ги изпуснах, трябваше още август да подам, спестих на държавата към 100 лева.

# 69
  • Мнения: 3
нади миши, сещам се за къде ми говориш.Наистина там е положението е много окаяно.Отдавна не съм пристъпвала нататък, но още от преди знам, че е много опасно за деца.
 ...Валенце, аз съм по-надолу, 20-ти блок/високия блок до Дисни/.За училището незнам какъв съвет да ти дам.... newsm78. То много си зависи от учителката, която ще поеме детето.И аз имах същият проблем преди 3 години - Йовков или Левски. За В.Левски ми бяха казали, че се събирали много наркоманчета, щото било по-закътано и аз затова се отказах.Записах Денис в Йовков и да ти кажа за сега съм доволна. Но не в езиковата , а в обикновена паралелка. В момента в езиковата изобщо не са на ниво, така чувам от родители.


  bouquet  ice , да ти е жива и здрава и много късмет!!!  bouquet

# 70
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Дикси, ето това би ти свършило по-добра работа. Но тук е много скъпо. Аз купих от Икея подобно за 6-7лв. Ти ще ходиш ли до Икея?
http://shop.danet.bg/images/okbaby_stypalce_3.jpg

# 71
  • Мнения: 87
Ти направо ме разби с това нещо бе жена ---->
Въртях го под сякъФ ъгъл изобщо не можах да зацепя за какво се ползва.  Shocked
Айде издай тайната...щото Дикси като я четох за няква кенефна стълба тип 3 в едно...

# 72
  • Мнения: 189
Здравейте и от нас...Не мога да ви изчета,много сте експедитивни....
Такааааааа,ето ви линк-Детската кухня вече работи
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=300027&audio_id=26188
И да попитам няколко неща,че все нямам време.
Как чистите ушите на бебче?
Някой знае ли дали приеха закона за отпуската за бащите,онези 15дни?
И трето,последно за сега,препоръчайте ми ортопед,знам,че бебче се води между 5 и 7 седмица на лекар за да се видят крачетата....Без значение дали работи с касата или не,искам да е добър и да я прегледа с ехограф,да знам,че всичко е наред....
Аааааааа,Хриси сутринта ми изпи 110мл АМ+40мл кърма,не е ли много това за нея?спа от 12 до 6 сутринта....

# 73
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
 Joy Joy Joy
това е ниска табуретка, върху която детето стъпва, за да достигне мивката например, или да седне на тоалетната чиния и за други неща става.

# 74
  • София
  • Мнения: 9 850
За дома аз мога събота и неделя само,но трябва да знам предварително поне ден.Ако няма да сме с Ангел и колата,то аз съм свободна и през седмицата между 9,30 и 12.Да,позанемарихме посещенията там,но честно казано покрай децата не ми остава много време.Не че това е извинение.
Деси,не бих те посъветвала да водиш яна там.Един от последните пъти като ходихме много деца бяха с конюктивит.Аз моите деца не бих завела,честно.
Училището много ми хареса,по-точно ми хареса директорката.Говорих с нея за Бубка,смятам там да я запиша живи и здрави.А,и Бубка си поговори с директорката Laughing,даже се поразходиха двете.

Общи условия

Активация на акаунт