Кога изкарвате бебчета за 1-ви път на вън?

  • 2 488
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 60
Баткото го изкарах на вън около 15-я ден, той е роден в края на октомври. Малката бубка, около 10-я ден, но тя се роди април и пак беше студено. Сега е хубаво времето и аз бих извела бебчо, още щом се върнем у дома.

# 31
  • Мнения: 7 723
На по около десетина дена. И двете.

# 32
  • Мнения: 27 524
Веднага след изписването ни от болницата. Същият ден прекарахме 5 часа навън  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 1 090
Марина я изведох за първи път на 14 дни, а Алекс - на 7 дни.

# 34
  • Мнения: 2 478
О ние стоояхме доста вкъщи.Около 4о дни.Ама не от предразсъдъци,а от моята глупост Embarassed
Чаках една количка,която си бях наумила да имам,ама накрая не я изчаках.Купих си друга и започна една дъждовна седмица...
И така,постоях вкъщи с бебето повече от месец.

# 35
  • Мнения: 31
аз го изкарах на около 20 ден.роден е на 05.09.08г и аз така се възползвах от хубавото време.Първо го извеждах на терасата да го адаптирам все пак.1ия ден за 5 мин посел за 10 мин  за 20 мин и вече отидахме на центъра за около 2 часа.Възползвай се от хубавото време по добре го облечи повечко ако с епритесняваш дори да го претоплиш ще му мине по добре от колкото да му е студено,:)

# 36
  • Мнения: 4 433
на 20тия ден

# 37
  • София
  • Мнения: 521
Аз разходих Ники след първата ваксина, но тогава, когато се роди беше доста хладна есента. Ако времето  беше такова бих я извела и по-рано.

# 38
  • Мнения: 288
каката на 21 ден,а бебчо на 15.Не вярвам на бабините деветини да не се изкарва 40 дена.Ако времето позволява изкарвай го на тях им е много хубаво Peace

# 39
  • Мнения: 903
Аз изведох Иванна на 10 дни, но тогава беше лято и времето беше страхотно. Сега също е хубаво времето с единствената разлика, че всяка секунда се променя и не знаеш как да се облечеш, но предполагам, че в количката на бебешока ще му е добре.

# 40
  • Мнения: 137
На 10 ден  Peace

# 41
  • Мнения: 2 159
на 10-тия ден

# 42
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
Извеждай я смело докато още е хубаво времето.

# 43
  • Мнения: 318
няколко дни след като ни изписаха от болницата започнахме да излизаме,отначало за по 5-10мин. и така до 2-3 часа  Grinning

# 44
  • Мнения: 4 784
Как - ами с голям мерак! Зимата се роди. При първата възможност - липса на дъжд, сняг, мъгла и кучи студ, бяхме навън.
Извеждай бебчето и не се чуди повече.

Общи условия

Активация на акаунт