Кога изкарвате бебчета за 1-ви път на вън?

  • 2 484
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Здравейте,  моето бебче вече е на 20 дни и ме посъветваха да е изкарам на разходка тези дни за по няколко минути.Роди се на 10 окт.Незнам дали все още не е рано да е изведа на вън.От друга страна ако пък сега не използваме хубавото време незнам дали ще има др. слънчеви и топли дни.

# 1
  • Мнения: 172
Правилото ,което ми каза нашият педиатър е да е над 5 градуса,да не духа,да няма мъгла.Аз лично разходих за първи път Гери на 42 ден,но тогава беше зима.Мисля,че вече и вие може да се разходите,облечи го подходящо.Успех!

# 2
  • Мнения: 4 335
Има такава тема на пьрва страница Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 1 535
Виж и тук
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=342535.0

Според мен дори си закъсняла вече. Сега по обяд времето е много приятно. Можеш поне на балкона да го изнасяш като за начало.

Иначе голямата ми е април - на 10-ия ден бяхме навън. Малкия е в края на юни. С него изобщо не съм чакала - спеше на балкона в количката още когато се прибрахме от болницата.

Приятни разходки и не изпускай хубавото време  Peace

# 4
  • Мнения: 209
Има такава тема на пьрва страница Rolling Eyes

точно това щях да кажа и аз - поразрови се малко - ще видиш - доста отговори има Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 027
Сина ми е роден април месец и на 10 ден бяхме навън за няколко часа  Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 5 744
И аз мисля, че вече можете да излизате, времето на обяд е приятно.
 Peace
Иначе аз изведох сина ми след 7мия ден, но той е роден август.

# 7
  • Мнения: 4 292
Дъщеря ми е родена на 2.10 и от миналия понеделник не пропускаме разходка.  Rolling Eyes Преди това си чаках количката и ме беше яд, че изпускам хубавото време.

# 8
  • Мнения: 1 674
родени сме юни-след 10-ия ден,заради горещините

# 9
  • Мнения: 7 201
И аз мисля, че вече можете да излизате, времето на обяд е приятно.
 Peace
Peace Време ви е.И аз за първи път изведох след 20-25-я ден,но защото и аз като Клото си чаках количката.

# 10
  • Мнения: 9 973
И аз мисля, че вече можете да излизате, времето на обяд е приятно.
 Peace
Peace Време ви е.И аз за първи път изведох след 20-25-я ден,но защото и аз като Клото си чаках количката.
и аз на 25-я ден като купихме количка

# 11
  • Шумен
  • Мнения: 36
Изкарай го сега, на слънчице, че като настане зимата.. Sick Ние излязохме на 17-ия ден, но все пак беше септември. И аз така, като теб събирах няколко дена смелост, а то навън слънчице, майки, колички..Давай по смело, облечете се. Просто трябва да се престрашиш. newsm30

# 12
  • Мнения: 22 414
Дъщеря ми се роди недоносена, след прекарани 20дни в кувиоз и още 5дни в болницата извън него я изкарах на 4тият ден от прибирането в къщи. Щях да я изведа и по-рано, но още нямах количка. Не разбирам това чакане по 20-40дни особено в това време в момента. На бебето нищо няма да му стане да излезе на вън.

# 13
  • Мнения: 1 554
има същата тема на първа страница,четете преди да пускате темите Stop

# 14
  • Мнения: 512
На 10 ден!  1stroller

Общи условия

Активация на акаунт