Имаме си ново бебе в Добричката тема/48/

  • 13 018
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 97
Мари, Честит Рожден Ден!
Да си здрава, все така усмихната и лъчезарна! Hug

newsm59 smile3525

# 271
  • Мнения: 11 607
Честит Рожден Ден, Мари! Много радост и щастие! Бъди здрава!  bouquet

# 272
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 521
Мари, честит рожден ден!!! Всичко най-прекрасно ти желая.   bouquet  Дано те зарадват скоро и с добри новини.

# 273
  • Добрич
  • Мнения: 958
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МАРИ!
Желая ти много здраве, щастливи детски и съпружески очи, радостни новини и успехи!


# 274
  • Мнения: 97
Момичета, потвърдете ми , за да знам колко места ще са нужни! smile3540

# 275
  • Мнения: 97
 Момичета, все още не съм ходила до сладкарницата, защото Коко е с обрив и първо си помислих че е шарка, но не е. Днес ще проверя какви възможности има за събота. Променя се часа за 11 , ако някой има други предложения да каже. Ако "Мама" не може да дойде може и тати да доведе децата. Защото нашия тати ще скучае  kaffeetrmker_2

# 276
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Честит рожден ден, Мари!!! Heart Eyes

# 277
  • Мнения: 5
здравейте на всички, просто сте изписали много листи за 3 дни не мога да ви прочета , но съм възхитена от това което видях ,невероятни неща сте направили ,непременно ще си взема от тях но съжалявам ,че не мога да се включа в направата им ,всяка вечер минавам покрай Добруджа така ,че ще ви намеря ако естествено се оредят за там нещата

# 278
  • Мнения: 774
Момичета благодаря ви за пожеланията  bouquet
Сега черпя за здраве,а дано скоро да е за хубави новини Peace

Последна редакция: вт, 18 ное 2008, 17:44 от Mari^

# 279
  • Мнения: 377
Мари благодаря за почерпката.  bouquet
Аз направих 5 венеца още (Диди -Деми ми донесе плат)-само са обвити с плата не са украсени ,  още 5  (с гирлянд имитация елха) и те полуготови и един свещник(готов) , но ми гръмна пистолета за силикон и ме  цапна тока (нищо ми няма  , ама и пистолет вече нямам). Cry
Трябва други начини за залепване да търся -моя  мъж е категоричен , че повече такъв пистолет в къщи не ще да види. Naughty

# 280
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 521
Мари, благодаря за почерпката. Сладичко много обичам и с поводи и без. Mr. Green

Краси, много не неприятно, това което се е случило. Важното е че ти не се пострадала. В друга тема една мама разказваше че топяла силиконови пръчки на свещ и така по малко слагала.
Аз пък нещо съм блокирала тотално. Вчера малкия ми направи такава хипогликемия в ръцете, че цял следобяд не можах да се освестя. Пробвах да направя цветя като на Бабилия, но явно тафтата ми е много твърда и нещо не се мачкаха добре.

Някой взе ли крушките от Хриси?

# 281
  • Добрич
  • Мнения: 298
Добър вечер Hug

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МАРИ!

# 282
  • Мнения: 377
Спинки много страшно звучи! Sad  Дано не се повтаря! Praynig

# 283
  • Добрич
  • Мнения: 958
Пууу, днес няма кой и едно кафе да сложи  Sad

Хайде, аз направих
Нова тема
кафето от вас  Wink

Общи условия

Активация на акаунт