Tema za busta

  • 9 116
  • 20
  •   1
Отговори
Zdrasti na vsichki nastoiasti i budesti mameta !  Az kato budesta iskam da vi razpitam za BUSTA . Kak se razvivashe po vreme na bremennosta i kak sled tova ? Rolling Eyes  Otpuska li se ot kurmeneto , ako e naedrial po vreme na bremennosta - vuzvrusta li purvona4alnite si razmeri sled tova i izobsto vsichko , za koeto se setite - radvam se da razbera ! Pozdravi na vsichki Simple Smile))

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Abe gledaj sega, vsi4ko si e individualno...Poznavam jeni, otkyrmili po 2 deca, ve4e kym 40-te, s dosta priqten biust.Moqt li4no ne be6e osobeno stegnat o6te predi da zabremeneq, prosto si e takyv...Moje bi, za6toto imam golemi gyrdi, a pri vseki udoben slu4aj gledam da mahna sutiena.Tove ne e dobre, ama kato vse gledam da mi e svobodno na tqloto...Za syjalenie sega, kato sym ve4e po4ti mam4e Grinning , gyrdite mi porastnaha o6te pove4e, a liubovta mi kym sutienite - hi4 Sad I predpolagam, 4e zemnoto priteglqne 6te si kaje dumata Cry O, nai-hubavoto e 4e imam i strii Close  Close  Close Oba4e tova vyob6te ne ozna4ava, 4e i pri teb 6te e taka Wink Mislq, 4e vsi4ko zavisi ot stroeja na gyrdata, koeto pyk si e nasledstveno.Ako ima6 pove4e syedinitelna tykan, t.e. po tvyrdi gyrdi, 6te si gi zapazi6.Ako ima6 pove4e mastna tykan, ot tova postoqnno narastvane na razmera, a posle svivaneto - kojata se otpuska i biusta uvisva!E tva e polojenieto, spored men, borbata e bezmilostno jestoka Wink Derzai, nali i plasti4nite hirurzi trqbva da qdat!!!

# 2
  • Мнения: 262
Mislai 4e Belinda e absliutno prava moite gardi si vazvarnaha po4ti parvona4alnoto sastoianie e ima malko razlika razbira se malko po otpusnati ot predi no ne mnogo s tazi razlika samo 4e se poiaviha i malko strii kakto i ot strani na taza no taka e za sajalenie kakvo da se pravi. Ako ima6 vazmojnost sled tva moje6 da se korigira6 medicinata ve4e e dosta naprednala v tva otno6enie Simple Smile

# 3
  • Мнения: 834
Здрасти, аз съм бременна в шести месец и бюста не ми е особено голям, но и растеше само през първите три месеца. Сега ходя непрестанно със сутиен и се мажа с специален крем който ми действа много добре. Доволна съм, но незнам какво ще стане след това? Все си мисля, че може би ще си спестя само стриите, но отпускането като че ли е неизбежно така че съм се примирила с този факт. Да живеят пластичните хирурзи! Wink

# 4
  • Мнения: 5 539
Наистина при всеки явно е различно.
Преди да забременея аз имах сравнително малки гърди, или по-скоро средни - размер 85В. Още от първите месеци обаче бюстът ми започна да нараства и минах на чашка С, а после дори и на Д след като родих. Гледах старите си сутиени и се чудех как е било възможно някога да съм се побирала в тях. Мъжът ми беше във възторг Laughing
Само че сега след като спрях да кърмя положението е почти същото както преди да забременея, с мъъъничка разлика в плюс.
Това което навреди на гърдите ми обаче беше не кърменето, а постоянното изцеждане в последните 2 месеца от естественото хранене на бебка. Понеже не искаше да суче, аз се цедях с помпа, а после и на ръка и от това постоянно мачкане имам чувството, че гърдите ми леко увиснаха, едвам забележимо. Стрии нямам никъде - нито по гърдите, нито по дупето, нито по корема. А пък съм се мазала от дъжд на вятър с крема на Дева и с бадемово масло.

# 5
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Гърдите увисват, според мен това е неизбежно.  Close Но поне можем да се опитаме да се предпазим от стриите с мазилата, с които масажираме корема и бедрата. и да ходим със сутиен, разбира се, хич не е приятно, знам, но помага! Twisted Evil
Абе, как да не им завиди човек на мъжете!  Laughing  Wink  Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Da be, aman ot tiq myje, kolko im  vyrvi!Nqma epilaciq, nqma celulit, nqma menstruaciq...Oba4e i nikoga ne mogat da izpitat use6taneto ot myrda6toto bebo4e v korema Grinning Neka im! Twisted Evil

# 7
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: belinda
Da be, aman ot tiq myje, kolko im  vyrvi!Nqma epilaciq, nqma celulit, nqma menstruaciq...Oba4e i nikoga ne mogat da izpitat use6taneto ot myrda6toto bebo4e v korema Grinning Neka im! Twisted Evil


Абе, да ти кажа честно, имам подозренията, че не се и натискат, ама карай да върви!  Laughing  
На мен лично ми действа успокояващо, че на една по-късна възраст грижите за тялото ни се връщат стократно и, противно на широко разпространеното мнение, изглеждаме много по-добре от тях.  Laughing
От повечето ми познати на 45-50 години, жените изглеждат страхотно - поддържани, готини, сияещи, а мъжете им се тътрят до тях със шкембетата и лесналите кубета!
Така че всичко се връща на тоя свят!  Twisted Evil

# 8
  • MUC
  • Мнения: 571
Оhhh je mojat bust se e utroi oste do 4 mesec i nashija tatko susto e supper happy. Da vidim sled kato se rodi beb4e dali taka ste ostana, no kato znam nie genite kak vinagi otslabvame i debeleem vse na greshnoto mjasto... Cry

# 9
Blagodaria vi ,sladurani , iavno sled kurmeneto ,ako izobsto uspeia ,zastoto cicite mi sa adski chuvstvitelni ,ste se zamislia za hirurg .Sega sum po sredata na 6 mesec i cicite mi sa malko po golemi ot kogato sum vuv cikul (zastoto i togava mi se napompvaha malko ) .Naedriaha oste v purvia mesec - ne znaeh dori ,che sum bremenna i ottogava si stoiat taka .Zasega strii niama ,maja se s niakakvi mazila ,no ne znam kolko ste pomognat .  Vse si mislia ,che tova se razbira edva sled kato spresh da kurmish .Kakto i da e ,niama da pravia tragedii kakuvto i da e rezultata ,da se rodi municheto jivo i zdravo ,puk posle ste se dorazkrasiavame ,ako ima nujda .Pozdravi ; ))

# 10
kakvi produkti  polzvate za predpazvane ot strii

# 11
  • MUC
  • Мнения: 571
Цитат на: kiki 01
kakvi produkti  polzvate za predpazvane ot strii

az polzvah do skoro masloto na Nivea s Jojoba, sega minach na Weleda.  Vse oste njamam, no da vidim  Neutral Face

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
dosega sym polzvala prevaren zehtin/smyrdi6 na salata denono6tno, ama ina4e e stra6en za kojata!/, posle maslo protiv strii na Ikarov/ama go izmazvah za sedmica, a rqdko se namira v Pleven/ i sega po preporyka na kozmeti4kata mi sym na edino ungarsko mazilo.Kazva se Ke4 balsam, miri6e dosta smotano, no e evtino, a e v golqmo 6i6e i e mnogo mazno.Dovolna sym.Nqmam nito edna nova striq/v 8-mi mesec/, no pyk gordo si nosq starite o6te ot puberteta Laughing

# 13
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
"ЗА" маслото на Икаров против стрии!  Sign Exclamation  Grinning

# 14
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Ste ti kaza kak bese pri men.
Prez tsialoto vreme na bremennosta se mazeh sas edn krem(ne znaia dali se prodava vav Bg sastia-"Isdin"),ne mi se poiavi nito edna stria.V natsaloto na bremennosta gardite mi se uvelitsiha ,sled kato rodih spadnaha mnogo ,no vetse nosia edin nomer sutien po-goliam ot predi da zabremeneia Laughing .
Spored niakoi utseni (tova sam go tsela v edno spisanie),gardite uvisvat ne ot karmeneto Stuck Out Tongue  a ot bremennosta .
Pak i kakvo tolkova...niakoi bese kazal"Da ziveiat hirurzite". Laughing

Общи условия

Активация на акаунт