Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Хоби (общ)
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Младост-София

Praynig Спешно ни трябват  идеики ( в снимки) за направата на тиква за хелоуин  от истинска тиква разбира се. Благодаря  ви  предварително!
Цитирай
моля да ми помогнете!!!имам спешна нужда от идея и къде продават тикви!!!утре е хелоуин а аз още нямам тикви моля
да ми отговорите!!!!! Love Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Embarassed Embarassed Embarassed Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

sofia

Виж тук.
Успех и весело изкарване.
Цитирай

Вземаш тиквата и и изрязваш капаче.После я издълбаваш,правиш и очи,нос,уста,уши.Ето снимки на нашта
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=302863&view=2&pid=8629347
Успех
Цитирай

пловдив

Аз искам не да я правя на фенер,измислих нещо като окраса хем за празника хем за есенна окраса,иска ми се да сложа вътре сухи цветя,изкуствени ябълки и т.н...ама още не съм си доизбистрила идеята в главата,ако някои има идеи да помага  Praynig
Цитирай
Ами аз  и моите приятели хидим по къщите и обикаляме!Всеки има или фенерче или тиква!Фенерчето си знаете,ама за тиквата е нужна голяма подготовка!Купуваш една тиква,режеш капачето му,и изрязваш вътре всичко освет коричката и от вън правиш формичка,каквато искаш,слагаш ако искаш една по-мъничка свещ(разбира се тиквата ще стане на нищо ама си заслужава) и готоволДругия ни вид тиква е такъв не режеш капачето а просто от вът режеш някаква фикурка,това не е много забавно ама не си хабиш тиквата  Very Happy успех и приятен хелоин
Цитирай

http://i236.photobucket.com/albums/ff208/jeremybain/DirtyAK%2005 … PukingPumpkin.jpg
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.