Дете с проблем на бял дроб

  • 29 922
  • 88
  •   1
Отговори
  • Мнения: 54
Здравейте, имам нужда от помощ. Имам дете на 3 месеца. Имаше проблеми на белия дроб при раждането, но се оправи и си го прибрах вкъщи. В момента пак имаме проблеми с белия дроб има отслабено дишане, докторите мислеха, че е пневмония но след 1 седмица на антибиотици не си подобри дишането. Не ми дават много надежда за оздравяването му. При снимките на белия дроб се оказа, че целия е осеян с някакви образувания, почти няма чисти петна има вероятност да съм родила детето с недоразвит бял дроб. Помогнете ми майчици кажете ми какво да правя. Пишете ми кои според вас са най добрите лерари, дали сте чули за трансплантации на бял дроб,за операции тук и в чужбина,  дали някой е преживял този ужас, в които живея аз сега. Моля ви помогнете ми.

# 1
  • Плевен
  • Мнения: 239
Ако белият дроб е недоразвит, не се притеснявай, той се развива до седмата година. Правихте ли ренгенова снимка, как изглежда, по-малък ли е? А лекаря какво каза?

# 2
  • Мнения: 54
Правиха му вече 4 снимки на ренген, мислеха че е пневмония ала видяха , че алвеолите не са с нормален размер били уголемени, а не както обикновено мънички. А и дробчето е цялото в някакви тъмни сенки. Моля ви помолете се за моето малко детенце да ни дадат надежда

# 3
  • Мнения: 700
Напиши от кой град си, къде е гледано детето, каква е била диагнозата. Нищо ли не ти казаха лекарите, когато констатираха уголемени алвеоли и тъмни сенки?

# 4
  • Мнения: 3 146
Надявам се, до тези всички заключения са стигнали в Детската белодробна клиника на Александровската болница в София. Ако не сте били там, идете, просто е наистина най-доброто място.

# 5
  • Мнения: 54
Ние попаднахме на наи-големия специалист по детска гръдна хирургия проф. Бранков , човека прави всичко възможно на този етап. Просто исках да знам дали някой е имал подобен проблем и дали някое детенце е претърпяло такава оперативна намеса и какво следва след нея . Благодаря на всички

# 6
  • Мнения: 3 146
О, дано всичко мине успешно Praynig

# 7
  • Мнения: 686
Каква е диагнозата на детето?Потърси още мнения на доктори.
Успех!Дано се оправи детенцето.

# 8
  • Мнения: 54
Проблема е там , че май няма точна диагноза , не се знае точно какво се случва в бялото дробче на детето или по-точно ние не разбираме защо има затруднения в дишането . Днес направихме едно много сложно иследвне , което показа , че дроба се кръвоснабдява добре . Сега ще видим какво ще реши професора , ще го оперира ли или........... незнам.
Господ да ни е на помощ и да даде здраве на професора , че така се грижи за нас и нека закриля всички болни дечица

# 9
  • Мнения: 382
Дано скоро се похвалиш с добри новини! Praynig

# 10
  • Мнения: 11
ЗДРАВЕЙ, POLYMAMA!
Много съжелявам за това, което преживяватае.И при нас имаше голям проблем с бялото дробче на дъщеря ми, на втория час след раждането той не можеше да функционира. Преместиха я в УНИВЕРСИТЕТСКА БОЛНИЦА-гр. ПЛЕВЕН в отеделението по неонатология и там започнаха да я лекуват...МНОГО МЪКИ ИЗЖИВЯХМЕ, причина не можеха да намерят, а тя се влушаваше много бързо, изпадна в кома newsm45 казаха ни, че до часове бебенцето ми ще умре, мислех си- и аз след това. Но се случи чудо-малката ми ВИКТОРИЯ започна да реагира-излезе от комата на 30-я час, лекарите не можеха да си го обяснят-казаха, че Господ ми я е върнал от оня свят Praynig...
Продължиха да я лекуват, с всеки изминал ден и намаляваха кислорода, докато един ден вече си дишаше сама, точиха и гноевидни секрети от дробчето през цялото време, лекуваха я с мн неща като почнеш от СЪРФАКТАНТ....3 антибиотика, преливане на кръв, какво ли не...И на 23 ден ни изписаха-бях най-щастливата в този миг. А лекарите в Плевен са Светци- толкова умни,можещи и състрадателни хора борещи се до край-цял живот ще ги благославям. Сега Вики е на 6 м. и половина и ме радва всеки ден, не мога да си помисля дори, че можеше да я няма. Ще се моля за вас милички, знам колко много боли за дете, искренно ви желая здраве и късмет.Бъдете силни и вярвайте в Господ. Hug Praynig
УСПЕХ!!!

# 11
  • Мнения: 54
Благодаря ти , Александрина и ние минахе през неонатологията за 15 дни . От там ни изписаха здрави , докато станахме на два и половина месеца и проблемите започнаха , малкиа започна да кашля и ние го заведохме на лекар , кадето ни казаха , че детето почти не диша и се наложи да изживяваме отново този ад. Сега и ние рачитаме да стане чудо .   

# 12
  • Мнения: 11
Искренно ти съчувствам...Ще се моля за вас Praynig

# 13
  • Мнения: 729
Александрина искренно се радвам за вас.  HugПоли,стискам палци детенцето да се оправи и да ви радва много   Praynig

# 14
  • Мнения: 11
Как е бебчето, постоянно си мисля за вас...Моля се да се оправи, не губете надежда!
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт